reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy dla Mam:)

reklama
No ja właśnie nie mam takiej materiałowej tylko sztywną. Spokojnie jest jako bagaż podręczny do samolotu więc nie jest jakaś wielka. No a Nelkę zapakuję do jakiejś zwykłej i tatuś będzie woził w aucie i przyniesie już razem z fotelikiem.
 
ja mam obiecana od meza po wyplacie :-D poki co kura babci Dany mi zastepuje i nie wyobrazam sobie nic innego i mam nadzieje ze z ta fasola bedzie jeszcze lepiej no i znalazlam za ok 130zl :-)
 
ja mialam pozyczone, ale powiem Wam, ze dla mnie akurat to było niewygodne, bo zeby sie przewrocic z boku na bok, to straszny wyczyn byl dla mnie, ale sporo znajomych mowi, ze nie przezylyby bez tego :)
 
Ja się zastanawiam, ale jak leżałam w szpitalu to dziewczyna obok miała taką podusię. Była bardzo zadowolona. U mnie nie byłoby problemu z przekręcaniem, bo śpię tylko na lewym boku :( niestety w innych pozycjach ciężko mi się oddycha...
 
reklama
Do góry