reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy dla Mam:)

kamilka87

Majowe mamy'08
Dołączył(a)
30 Październik 2007
Postów
5 171
Miasto
kielce
Wpisujmy tu wszystko co moze nam sie przydać w ciazy a potem po ciazy:-)

Ja musze kupic narazie jakis wygodny stanik najleppiej sportowy bo amm spore cyce.. Ma ktos sprawdzony moze?
 
reklama
O rany, ze stanikiem to i ja chętnie się dowiem, z przerażeniem patrze na to co się dzieje z moim biustem :szok:
Nie wiem tylko czy sportowy to dobra myśl, ja obecnie chodzę w usztywnianym, z poduszeczkami tzw i tak się chyba czuje bezpieczniej, tzn czuje izolacje od niebezpiecznych czynników zewnętrznych :sorry2:
 
justynka ja tez mam taki tylko problem w tym ze druty mi przeszkadzaja co jeden stanik i sie przebijaja a miseczka jeszcze dobra tyle ze ja mam DD i wydawalo mi sie ze sportowy bylby dobrybo miekki ale jak sobie pomysle ze synek sie na mnie oprze albo uraze sie sama to chyba gwiazdy zobacze:sorry2:
 
Moze warto sie rozejrzec za tzw padded sports bra czyli sportowym stanikiem z poduszkami? Ja kupuje firmy diesel maja drut tylko na dole pod piersia a te sportowe o ktorych pisze wygladaja tak
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 129
  • image.jpg
    image.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 144
oj kochane, ja ze swoimi piersiami mam wariacje ! nie mogę ich dotknąć, jak sotoje pod prysznicem i woda na mnie leci to boli, brodawki pieką aż tak jakby w środku, katastrofa ! a jak spie bez stanika to jeszcze gorzej bo nie sa na "smyczy" i lataja gdzie chcą :szok::-D
 
Ja tak samo jak Wy mam w planach kupic wygodną bawełniana bielizne..spodnie ciązowe,dzinsy takie w sam raz od wrzesnia do listopada dostałam juz od kolezanki, super stan,wiec juz koszt mi tutaj odchodzi,o ile sie nie rostyje do wrzesnia i w nie wejde, ich rozmiar to na 32.W ubrania ciązowe nie zamierzam inwestowac,bo bedzie to moja osttania ciąza, a po drugie mam duzo lużnych tuniczek, sukienek, na wiosne lato jak znalazł, i od dawna pomykam w legginsach, a wiadomo, ze są wygodne i na kazda pupe wejdą :)Do porodu bede musiała kupic, wiadomo z dwie pizamki, i takie tam..szlafroczek mama mi pozyczy bo ma fajny, a ja nie smigam w szraflokach wiec na jeden raz mi sie nie opłaca kupywac.
 
Wiecie co ja się śmieję że mi na łeb padło ale serio nie dopinam się w moje jeansy i śmigam tylko w legginsach. Wiem że to za wcześnie na ciążowe ale coś czuję że niedługo będę musiała kupić :-)

kamilka ja teraz z mojego DD muszę kupować na F ale polecam Ci staniki z Triumpha. Wiem że drogie ale są niesamowicie wygodne i wytrzymałe. Ja swój sportowy miałam 2,5 roku i z żalem go wyrzucałam.
 
reklama
a ja chodzę bez biustonosza zakładam tylko wtedy gdy wychodzę do ludzi:) pomimo że też mam spore piersi nie lobie mieć ich uwiązanych, nawet jak karmiłam to chodziłam bez tylko pieluchę za bluzkę wkładałam bo się ciurkiem lało. a jeśli chodzi o zakupy dla dziecka to się wstrzymam do poznania płci bo jak będzie syn to obędzie się bez zakupów ale jak cura to od razu zacznę maraton po sklepach
 
Do góry