reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

gosiu - przytulam :) To łóżko, któe wybraliście też jest ładne. Mai napewno się spodoba :) Jaki wzór wybieracie?? Wstaw koniecznie zdjęcia jak już kupicie, z tego co pamiętam maniulce ono się bardzo podobało.
 
reklama
Gosia-to łóżko, które my kupiliśmy ma długość 187 cm, też Wam nie wejdzie?

Eve- z mebli kupiliśmy wszystko co chcieliśmy. Najbardziej się nie mogę doczekać jak będzie wyglądała ta wielka prawie na 2 metry półka na książki :)
Nie kupiłam zasłonki bo akurat takiego kolotu jak chcieliśmy nie było :( ale to szczegół dekoracyjny-więc kupimy przy okazji!
 
Ta półka z tymi "przefródkami" to ona ma 2 metry? Kurde też się nad nią zastanawiam, ale wtedy mam tylko jedną ścianę do wyboru :/
 
Eve- taaak! zawieszona w poziomie ma dokładnie 190!!! i z nią dzisiaj mielismy najwięcej problemów, bo nie takie śruby kupiłam...także ta półka jest zmontowana, dziury wywiercona, ale na efekt końcowy trzeba poczekac jeszcze dzień...:/ eh tak gdzie są kołki rozporowe-tak zawsze są problemy....:confused2::confused2::confused2:


W każdym razie meble gotowe- wszystko wyszło super, bardzo nam się podoba-nie uwierzycie jak Szymon zareagował!!!! :-) wpadł do pokoju, krzyknął "ŁAAAAŁ" :-Dpo czym chichocząc kręcił się w kółko aż zaliczył tak zwaną GLEBĘ!!!!:sorry::laugh2:

RADOŚĆ W OCZACH DZIECKA-BEZCENNE!!! czego wszystkim meblującym, kupującym, malującym, remontującym i przeprowadzającym się-ŻYCZYMY!:tak:
 
Eve- taaak! zawieszona w poziomie ma dokładnie 190!!! i z nią dzisiaj mielismy najwięcej problemów, bo nie takie śruby kupiłam...także ta półka jest zmontowana, dziury wywiercona, ale na efekt końcowy trzeba poczekac jeszcze dzień...:/ eh tak gdzie są kołki rozporowe-tak zawsze są problemy....:confused2::confused2::confused2:


W każdym razie meble gotowe- wszystko wyszło super, bardzo nam się podoba-nie uwierzycie jak Szymon zareagował!!!! :-) wpadł do pokoju, krzyknął "ŁAAAAŁ" :-Dpo czym chichocząc kręcił się w kółko aż zaliczył tak zwaną GLEBĘ!!!!:sorry::laugh2:

RADOŚĆ W OCZACH DZIECKA-BEZCENNE!!! czego wszystkim meblującym, kupującym, malującym, remontującym i przeprowadzającym się-ŻYCZYMY!:tak:

wow no to super :)
 
Eve pytanie do Ciebie.
Jak Ada radzi sobie z wózkiem. Chodzi mi obrotowe koło, czy ona prowadząc wózek chodzi prosto czy szlaczkiem :-p
Ja mam dylemat jaki wózek zamówić Gosi.
Mikrus bardzo mi się podoba, ale nie wiem czy nie będzie "za krowiasty":sorry:
No mam taki mętlik w głowie że szok :-D
 
magdalenka - chodzi prosto :D My póki co z wózka zadowoleni, jest bardzo zwrotny, można wymanewrować na małej powierzchni :)
 
reklama
Atsonia - wrzucaj koniecznie foty! Też jestem na etapie wybierania mebli do pokoju Natalii - jak będę miała więcej czasu, to powrzucam foty - ale też komoda malm będzie - bo mnie się podobają takie proste formy, tylko nie wiem, czy taka, jak Twoja, czy ta najszersza. I łóżko Guliver na pewno, jak pisałam.

Ivaz - Hemnesy są przecudne, tylko ja muszę niestety wybrać tańszą opcję. Też czekam niecierpliwie na Twój efekt końcowy. Ja się właśnie zastanawiam, czy ściany zostawić białe (taka złamana biel-śmietanowa) czy właśnie taki błękit - jaki dokładnie odcień wybrałaś?

Ja wybieram właśnie takie proste białe meble - żeby zaszaleć kolorami dodatków plus zabawki.
 
Do góry