reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

miotlica- zabawki dużo dają, są bardzo kolorowe i mają żywe odcienie. Ja jak ustawiłam zabawki na tych białych mebelkach to wyszło super-przynajmniej mi się podoba. u nas ściany niebieskie-zaraz wrzucę fotę to zobaczysz!


Przyszła pościel-fajna bardzo tylko sztywna-może po praniu będzie milsza. w każdym razie Szymon wtulił się w Georga i pięknie śpi i śni!


malutki kawałek tego co stworzyliśmy-reszta, jak będzie łóżko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Atsonia wyszło swietnie!!! Ja wolę expedita w poziomie, ale u Ciebie w takim ustawienie wygląda super. A pościel po praniu na pewno zmięknie, tym sie nie martw
Miotlica ja wybrałam farbę z mieszalnika Caparola kolor nazywa się aquarell, jest raczej jasny. A co mebli to też w czwartek byłam w ikea i trochę mi się koncepcja zmieniła, chyba zrezygnuję z tego expedita, bo on jakoś mi nie leży do tego metalowego łóżka, troche za mało delikatny jest i kupię dwa takie regaliki, postawię koło siebie, IKEA | Przechowywanie | Półki i szafki | HENSVIK | Szafka chyba bedą bardziej pasowały do tego łózeczka, sa bardziej delikatne, dziewczęce i też na półki się mieszczą różne pudełka. Nad stolik chcę taką półeczkę IKEA | Przechowywanie | Półki i szafki | HENSVIK | Regał.
 
Ivaz naprawdę fajny regalik i półka też :) cenowo jak najbardziej zachęcające :)

a dziś doszła do mnie paczka od M, przyszło 30kg ubranek dla młodego 80% nowe i wyglądające jak nowe, bo on nakupił w sklepach, na ebayu i jeszcze znajoma dała po swoim małym i jeszcze ma dać jak będzie jechał do polski, tylko, że nie mam gdzie tego upchać, a po przeprowadzce cała garderoba to chyba będą tylko ubranka Kuby... na pewno nie zdąży wszystkiego założyć
 
dzisiaj do mnie w końcu dotarła poczka z ciuszkami nexta, zamówiłam i zapłaciłam na początku lutego, juz myślałam ze dałam się nabić w butelkę, zamówiłam te sukieneczki co Eve też kupiła Adzie, rybaczki, i bluzeczkę z dł rękawem, niestety bluzeczki nie dostałam, ale facet zwrócił mi za nią kasę, i jako gratis i przeprosiny za długi okres oczekiwania dołozył bluzeczkę z krótkim rękawem.
Sukieneczki wzięłam na 2-3 lata i ze są duże, nie wiem czy ich nie opchnę, bo Zośka w nich wygląda jak po starszej siostrze, zaś rybaczki zamówiłam 1,5 - 2 i też są za duże, a ostatnio kupiłam Zosce sweterek w reserverd na 104 i jest jak w sam raz, nie trafi z tymi rozmiarami.
Wiecie ostatnio weszłam do 5-10-15 i bardzo miło sie zaskoczyłam wzornictwem, zawsze tam było pstrokato, a teraz ładne granaty,czerwienie i mnóstwo ubrań skopiowanych z nexta, ale patrze na metkę a tam Minoti, miałam kilka ubranek tej firmy i były całkiem OK, więc warto tam zajrzeć, tym bardziej ze ceny przystępne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ATsonia - super wyszlo!!!:-):-)
ale te mebelki białe są? bo na zdjęciu wyszły jakby dębowe, ale to pewnie przez sztuczne światło
 
Ivaz też ostatnio w 5 10 15 mi się podobało sporo rzeczy, aż sama się zdziwiłam i jak macałam te ubranka to taki fajny materiał, bo kiedyś kupiłam tam komplecik to taki badziew, że 1zł nie było warte, a teraz widzę się tak poprawiło trochę ;]
na Kubę 98 z Nexta jest już dobry, choć w 92 też wejdzie zwłaszcza spodnie, ale co firma to inaczej :/

ATsonia dopiero zobaczyłam zdjęcie, świetne te mebelki, wszystko bardzo ładnie :)

edit:
kolejny nabytek, ale to z musu, bo z dnia na dzień większość piżamek mała się zrobiła :/
http://cgi.ebay.co.uk/Boys-M-S-Pack...4459627?pt=Boy_s_Clothing&hash=item3cb62d4beb
 
Ostatnia edycja:
miotlica- zabawki dużo dają, są bardzo kolorowe i mają żywe odcienie. Ja jak ustawiłam zabawki na tych białych mebelkach to wyszło super-przynajmniej mi się podoba. u nas ściany niebieskie-zaraz wrzucę fotę to zobaczysz!


Przyszła pościel-fajna bardzo tylko sztywna-może po praniu będzie milsza. w każdym razie Szymon wtulił się w Georga i pięknie śpi i śni!


malutki kawałek tego co stworzyliśmy-reszta, jak będzie łóżko.

Atsonia, pokoik naprawę super, przez chwilkę zastanawiałam się co to za szafka, po czym mnie olśniło, zę to expedit z drzwiczkami :)

Atsonia wyszło swietnie!!! Ja wolę expedita w poziomie, ale u Ciebie w takim ustawienie wygląda super. A pościel po praniu na pewno zmięknie, tym sie nie martw
Miotlica ja wybrałam farbę z mieszalnika Caparola kolor nazywa się aquarell, jest raczej jasny. A co mebli to też w czwartek byłam w ikea i trochę mi się koncepcja zmieniła, chyba zrezygnuję z tego expedita, bo on jakoś mi nie leży do tego metalowego łóżka, troche za mało delikatny jest i kupię dwa takie regaliki, postawię koło siebie, IKEA | Przechowywanie | Półki i szafki | HENSVIK | Szafka chyba bedą bardziej pasowały do tego łózeczka, sa bardziej delikatne, dziewczęce i też na półki się mieszczą różne pudełka. Nad stolik chcę taką półeczkę IKEA | Przechowywanie | Półki i szafki | HENSVIK | Regał.

mi kiedyś sie Hensvik nie podobał, aż zobaczyłam łóżko tej firmy z pościelą w pokoiku 3 latki, wyglądało bardzo przytulnie i dziewczęco :)
 
Ivaz ja zamówiłam z nexta 1 marca u dwóch sprzedawców,jeden miał same super opinie i od niego jeszcze nie doszła paczka a drugi miała takie sobie opinie ,negatywy za czas oczekiwania ,jednak paczka doszła już wczoraj. Kupiłam taką bluzę NEXT szara bluza z kapturem 2-3 L LATO 482-723 (1487261815) - Aukcje internetowe Allegro ,bałam się że będzie duża ale jest w sam raz , i taką tunikę NEXT szara tunika 2-3 L LATO 759901 (1487262592) - Aukcje internetowe Allegro też jest dobra.A czekam jeszcze na te ubranka i już się niepokoję bo widzę że wszyscy co zamawiali w tym czasie co ja już dostali. NEXT LATO SPODNIE RYBACZKI JEANSOWE 1,5-2L 742171 (1480883379) - Aukcje internetowe Allegro spodenki kupiłam na 1,5-2 lata a resztę na 2-3 NEXT LATO BLUZECZKA W KROPECZKI 2-3LATA 991152 (1480881341) - Aukcje internetowe Allegro i ten komplet NEXT LATO SPODENKI I BLUZECZKA 2-3LATA 113775 (1471916544) - Aukcje internetowe Allegro .
 
reklama
Ivaz ja zamówiłam z nexta 1 marca u dwóch sprzedawców,jeden miał same super opinie i od niego jeszcze nie doszła paczka a drugi miała takie sobie opinie ,negatywy za czas oczekiwania ,jednak paczka doszła już wczoraj. Kupiłam taką bluzę NEXT szara bluza z kapturem 2-3 L LATO 482-723 (1487261815) - Aukcje internetowe Allegro ,bałam się że będzie duża ale jest w sam raz , i taką tunikę NEXT szara tunika 2-3 L LATO 759901 (1487262592) - Aukcje internetowe Allegro też jest dobra.A czekam jeszcze na te ubranka i już się niepokoję bo widzę że wszyscy co zamawiali w tym czasie co ja już dostali. NEXT LATO SPODNIE RYBACZKI JEANSOWE 1,5-2L 742171 (1480883379) - Aukcje internetowe Allegro spodenki kupiłam na 1,5-2 lata a resztę na 2-3 NEXT LATO BLUZECZKA W KROPECZKI 2-3LATA 991152 (1480881341) - Aukcje internetowe Allegro i ten komplet NEXT LATO SPODENKI I BLUZECZKA 2-3LATA 113775 (1471916544) - Aukcje internetowe Allegro .

śliczne ciuszki, ale najbardziej powaliły mnie rybaczki :)
 
Do góry