reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Atsonia - bardzo ładnie, ależ Szymon ma królestwo! Ja bym tylko z tej taśmy/bordera na ścianie zrezygnowała, ale to już indywidualny gust. Bardzo fajny odcień ścian - myślę właśnie nad błękitem, ale chyba jeszcze bardziej rozbielonym. Ja expedita będę miała tego co Ty, tylko poziomo plus koszyki na drobniejsze zabawki/klocki/puzzle itd. na dolnej półce.

Ivaz - właśnie moim zdaniem to metalowe łóżko narzuca troszkę takie sielsko-romantyczny styl i rzeczywiście expedit wydaje się zbyt "prosty" - te mebelki, które wybrałaś, są bardziej dziewczęce i lepiej będą pasować.

To olbrzymia przyjemność urządzać pokój dziecka:-)
 
reklama
Miotlica ja mam do urządzenia całe mieszkanie, i najbardziej ekscytuje mnie pokój Zosi. A największy mam problem z pokojem Oskara, jemu wszystko jedno wybrał jedynie kolor scian, też są niebieskie z tymże dwie dosyć intensywne a dwie szafirowe dosyc jasne, chciałam zeby ten pokoj był ascetyczny, nie maiał za duzo dodatków, ma się tam znależć łóżko, szafa, biurko, regał na ksiązki, i nie mam pojęcia co wybrać.
Iwonka ja właśnie zamawiałam u sprzedającego jbati i tak długo czekałam, ale sie zrekopensował gratisem więc mu wybaczam, a ciuszki zamówiłaś boskie, czyli ten drugo sprzedający next-modnymaluch szybciej działa?
Dziewczyny a zamawiałyście buty z nexta??, bo ja miałam dwie pary i obie nie nadawały sie do chodzenia, były strasznie wąskie w podbiciu, a Zosia ma raczej niedużą nóżkę teraz nosi rozm 22
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ivaz buty z nexta to chyba trzeba trafić, bo jak mierzyłam młodemu trampki to też były strasznie wąskie i sztywne, a z kolei adidasy były już szersze
 
Ciuszki z Nexta-cud miód, szkoda że nie ma w Polsce i takie drogie są...
ATsonia to łożko o waszych wymiarach by nam weszło, ale sporo kosztuje, już jesteśmy zdecydowani na to łóżko dziecięce junior BABY BOO + materac Gratis (1518905186) - Aukcje internetowe Allegro wzór ostatni ten kotek na liściach. Zamawiamy w przyszłym tyg.
A ja szukam trampek dla Mai bo mamy jedne adidasy ale jedna para jeszcze jakichs by sie przydała bucików takich do piasku i na pole, ale przyznam że już mi się słabo robi od tego szukania, wszytsko różowe aż świeci- nosz cholera jak lubię różowy i naprawde nie mam nic przciwko ubieraniu Majki na różowo, to jednak jakiś umiar musi być, a tu wszytsko w brokacie, cekinach, aż mdli.... znalazłam takie jedne co w miarę mi się podobają, co myślicie?? TRAMPKI TENISÓWKI BUTY PICCO r.24 WKŁADKA SKÓRA (1509000794) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ivaz, do mnie od jbati doszła szybko przesyłka mimo że on ma sporo negatywów,a drugi to krzysiek05 ,zamawiałam tego samego dnia a paczki jeszcze nie dostałam.
Gosia mi się bardzo podobaja,tylko ja wolałabym w jakimś bardziej neutralnym kolorze żeby do wszystkiego pasowały,jakiś beż .Fajna ta biedronka.
 
Ostatnia edycja:
No własnie też bym chciała jakieś beżowe/ białe ale jak na złość wszytsko różowe i to takie ąz po oczach wali, albo w jakieś kwiatki odpustowe... może jeszcze po sklepach pochodze i popatrze
 
Gosia ja kupiłam fajne trampki w ccc ale niestety na wzory dla dziewczynek nie zwróciłam uwagi, ale może sprawdź ja dałam 30zł ;]
 
Gosiu w ccc jest spory wybór trampek dla dziewczynek, ceny około 24.99 zł.
Ja po wypłacie kupuje jej trampki w kolorze dżinsu ... neutralne, ale baaaardzo mi się podobały, a na tej gumie-noski z przodu mają cekinki :tak::tak:
 
miotlica- wiem wiem teraz ten pasek nie pasuje, ale ściany nie sa zniszczona i niee planowaliśmy malowania, a bałam sie, że jak zaczniemy zdejmować pasek to farba nie wytrzyma...

Gosia- fakt, to łóżko nie należy do najtańszych, ale ja się zakochałam w antresoli. na pewno znajdziecie coś super dla Majki!!!
Trampki są świetne-kupuj-extra kolor.
dziewczyny-świetne zakupy. My w ubraniach i butach jesteśmy obkupieni-także nie planujemy nic dokupywać.

Dominika-meble są białe jak snieg. Zdjęcie było robione wieczorem przy sztucznym swietle....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry