reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama


hmm, ale nie do końca o takie buci chodzi, lekarz powiedział, ze na wkładkę jeszcze za wcześnie, na razie mamy kupić takie wysokie buciki skórzane (takie mało ładne) z odsłonietymi palcami.

podał kilka firm, np aurelka, nemo (nądź memo) bartek i jeszcze jakieś, ale ja właśnie chciałam się dowiedzieć, czy macie jakieś informacje na temat takich bucików?
 
w takim sklepie sa wlasnie takie buciki przynajmniej w tym co my kupowalismy, na zolibozu, bartkow nie ma, ale ich nie polecam (jesli jestes ze stolicy)
 
ul. Potocka 58 jadac ul. A. Mickiewicza za placem Wilsona w strone marymontu skrecasz w lewo w Potocką, (mam nadzieje ze adres dobrze zapamietalam) tel. 22 833 79 38, mozesz sprawdzic czy sa buciki ktore Ciebie interesuja ja tam ostatnio kupowalam 2 lata temu bo mojemu starszakowi juz nie sa potrzebne takie buciki.
 
Ostatnia edycja:
ul. Potocka 58 jadac ul. A. Mickiewicza za placem Wilsona w strone marymontu skrecasz w lewo w Potocką, (mam nadzieje ze adres dobrze zapamietalam) tel. 22 833 79 38, mozesz sprawdzic czy sa buciki ktore Ciebie interesuja ja tam ostatnio kupowalam 2 lata temu bo mojemu starszakowi juz nie sa potrzebne takie buciki.

dziękuję zadzwonię tam dzis :)
odnosnie bartków, to oni w sklepie mają takie "ortopedyczne", ale formy daniel.
a Twój synek tez miał "platfusa"?
 
nie, stopke stawial zabardzo do wewnatrz ...koslawosc.... wiekszosc maluchow to ma i niestety mamy bagatelizuja to a pozniej sa powazniejsze klopoty...... my musielismy nosic wkladki wewnatrz bucika
 
nie, stopke stawial zabardzo do wewnatrz ...koslawosc.... wiekszosc maluchow to ma i niestety mamy bagatelizuja to a pozniej sa powazniejsze klopoty...... my musielismy nosic wkladki wewnatrz bucika

u nas lekarz to nazwał stopa płasko koślawa i powiedział, że mamy przyjść na kontrolę po 6-8 miesiacach i jesli nie bedzie poprawy to wtedy wkladka a na razie poniewaz nie jest to duza koslawosc to wlasnie takie buciki mamy nabyc.
dzięki za namiar :)
 
reklama
Hej, nie chce się wtrącać, ale stopy płasko-koślawe są FIZJOLOGIĄ do 3 roku życia, tak samo jak koslawe kolana. Jeżeli po 3 roku życia stan się nie zmieni dopiero powinno stosować się wkładki do butów i ćwiczenia.

Ja z punktu fizjoterapeutycznego stawiałabym najpierw na wkładki jeśli już coś, ale wiem,że w tej kwestii są dwie szkoły.

To tyle z mojej strony :)
 
Do góry