reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

z drugiej strony ja byłam bardzo niepokorna i dobrze że koło mojego łózka stał tapczan rodziców bo robiłam fikołki przez górne szczebelki:))))
 
reklama
laila pisałas ze wnuk-a myslałąm ze bedziecie miec córeczke!

bo jakoś przyzwyczaić się nei mogę..... wszyscy mi wmawiali tego chłopca imie już było a dla dziewczynki jakoś jeszcze nei wybrałam...:))) córa do piątku córa:-D zobaczymy co na USG teraz wyjdzie mam nadzieje że się potwierdzi to może już jakieś imie będę miała



Czy któraś z was korzysta z "w oczekiwaniu na dziecko DZIENNIK" jak dla mnie rewelacyjna sprawa: http://www.wysylkowo.pl/product_info.php?products_id=126364
 
Ostatnia edycja:
ja miałam w poprzedniej ciazy-która poroniłam:( fajna sprawa, ale mi sie zle kojarzy dlatego teraz nie kupiłam....
ale mam cała serie "w oczekiwaniu na dziecko" "pierwszy rok zycia dziecka" "drugi i trzeci rok zycia dziecka" "dieta przyszłej matki"
 
właśnie przyszła do mnei paczka z takim kojcem do spania dla mnie... żeby odciążyć kręgosłup...:)))


dokupiłam jeszcze 3 body... i spodnie i majteczki i pieluszki flanelowe... jak mąż wróci z pracy to mnie zabije bo w ciagu 2 dni kupiałam :
pajacyk, bluze półśpiochy, body x5, 2 czapeczki, 1 śliniaczek, spodenki 4 pary skarpet i 10 pieluszek flanelowych,
i dla mnie bluzeczke, spodnie, 5 par majtek
.....:))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
midnight...byłam wczoraj w wozkowym sklepie i ogladałam casualplay...powiem tak...wszystko zalezy jakie masz auto, do naszego nie wiejdzie wiec na wstepie odpada....ale poza tym sa fajne....fajne duze koła-my ogladalismy S4- wygodna spacerowka, ciepły spiworek, wkładka dla mniejszego dziecka, gondolka tez wmiare duza....moze kolory troche nie czyste ale ładne i ciepłe-my widzielismy zieolny i czerwony....

poza tym ogladalismy wozki pod tym wzgledem króy nam sie zmiesci do bagaznika mniejszego samochodu-bo jak bedziemy jezdzic caddym to z zadnym nie ma problemu...ale patrzylismy tak zeby sie zmiescił do pandy jak ja bede sama jezdzic...i okazało sie ze mimo gabartyów bardzo łatwo demontuje sie koła w urban riderze z mutsy....i po zdjeciu kol zmiesci sie bez problemu...
poza tym spodobał nam sie jane slalom...ogromna gondolka która bez problemu starczy od marca do pozniej jesieni co przy mutsy nie jest juz tak pewne

wybór ogromy....oczki same mi sie smiały...

jeszcze tylko quinnu oblukamy na zywo i pewnie bedzie wiadomo co i jak...
 
Do góry