reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

DSC00039.JPG

Oto nasze pierwsze buciki:tak:
 
reklama
ewlecia-bluzka fajna, bratówka ma taka i nosi ja bardzo czesto...wbrew pozorom ma duzo miejsca na brzuszek...ja sie nad nia tez zastanawiałam, ale udało mi sie kupic fane tuniczki w lumpiku....moze pozniej zrobie zdjęcia to wkleje
 
Ja tez bym chciala kupic sobie wiecej rzeczy ale tu w IE sa bardzo drogie jak juz sa, albo wcale nie ma.Tu naogol kobiety sa baaaardzoooo grube to one jak zaloza ubrania to akurat i brzuszek im zakrywaja:-).Ale 5wrzesnia lece do PL i mam nadzieje ze bede miala troszke czasu ze by zajrzec i do lumpiku,moze i cos dla mnie sie znajdzie odpowiedniego i nie drogiego
 
to moje ciuszki ciążowe...bluzeczki konkretnie...wszystkie co prawda z krótkim, ale nosze pod nie bluzki z długim , albo 3/4 rekawem, które sa krótkawe, ale pasy zdają egzamin...do tego mam dzinsy z allegro, które wklejałam na poczatku watku, i ogrodniczki, i długie czarne spodnie z hm mama od kolezanki, ale sa XL i narazie na mnie za duze, na krótkie spodenki juz troche za chłodno, a dzis mama mi kupiła takie spodnie do kolana z cienkiej wełenki, na chłodniejsze dni, do ciepłych rajstopek...i to narazie wszytkie moje ciuszki.., ale na szczescie jeszcze wchodze w swoje normalne dzinsy-a to dlatego ze krótko przed ciaza schudłam prawie 8 kg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a najlepsze jest to ze za kazda z tych bluzek zapłaciłam po 5 zł! ogodniczki kupiłam na allegro za 35 zł chyba!....jak weszłam na strone bebefield to sie przeraziłam....mniej niz 100 zł za spodnie nie widziałam...to troche duzo, zwłaszcza ze to ciuszki na chwile....a wydaje mi sie ze są istotniejsze wydatki w ciazy...tym bardziej ze w lumpikach sa bardzo fajne ciuszki...w poznaniu jest np lumpik z samymi spotrowymi ciuchami, markowymi, jest o 3/4 taniej niz w sklepie a czesto sa to nowe ciuszki z wyprzedazy z zagranicy-kupiłam np spodnie dresowe dla meza za 25 zł-nike z metką!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mordoklejka super sa te twoje ciuszki:-)i naprawde za nie wielkie pieniadze.Masz racje po co wydawac mase pieniazkow na ubrania ktore posluza nam krotko lepiej przeznaczyc je na dzidziusia:-)
 
reklama
Do góry