reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Ale fajne:tak:A ta stopa na tym brzuszku jaka slodka:-Dtez juz tak chce!!
A u mnie jest moja psiepsiula z Krakowa i nastepnym razem bedzie dopiero w przyszlym roku,wiec wyposazyla nas juz w misia,spioszki,kaftanik,skarpeteczki,palczatki i mate edukacyjna:tak:To sie pospieszyla:-)ale milo z jej strony:tak:Jutro zrobie zdjecia i powstawiam na nasze forum:-D
 
stópka faktycznie fajna, szkoda ze to fotomontaż...tak słyszałam...
mam tez super bocianka-dostałam od mojej siostry w zeszłym tygodniu, a kupiła go jeszcze nie wiedząc ze jestem znowu w ciąży...moze jutro go wkleje
 
Świetny wynalazek te pasy - nie wiedziałam, że jest takie coś:-) Modroklejka - jakie wybrałaś kolory? Gratuluję zakupów:-)
 
ja wybrałam granatowy z czrnym i brązowy z czerwonym....zeby mi pasowało do jak najwiekszej liczby bluzek....w sobote oglądałam w HM podobne, ale ksztowały 50 zł za dwa-biały i czarny...i były jednowarstwowe...co w perspektywie zimy w ciąży chyba nie jest za ciekawe
 
Hej dziewczyny !
No ja jeszcze nie mam sie czym pochwalic wstrzymalam sie od zakupow poczekam troszke ,lecz korci mnie juz by powoli kupowac dla dzidziusia i dla siebie :tak: Bardzo fajne te spodnie tylko mam pytanie moze to dziwne, ale do czego te pasy slużą:-D?????
 
pasy są po to zeby niekoniecznie wydawac mase kasy na spodnie typowo ciązowe, mozna kupic normalne, tylko w np wiekszym rozmiarze i zamiast tego bawełanianego golfu w spodniach ciazowych do normalnych mozna nosic taki pas...mozna taki pas załozyc pod krótka bluzke do normalnych spodni, nawet jak sie je nosi po brzuskiem, to brzuszek nie wystaje...ja mam wiekszosc koszulek akurat w pas i jak mi brzuszek podrosnie bede tymi pasami zakrywac brakujące fragmenty miedzy bluzka z spodniami

u mnie bratówka miała kilka i nadal ich uzywa...fajna sprawa, dostane pewnie jej pasy po jej porodzie tylko ona ma same jasne...dlatego zamówiłam ciemniejsze
 
Mordoklejka spodnie ktore zamowilas sa super,nie stety ja to bym musiala najpierw przymierzyc bo jestem niskiego wzrostu i po skroceniu mogly by stracic swoj fason,a to potem brzydko moze wygladac.
Ale na pas napewno sie skusze:-),dzieki za dokladne wyjasnienie "do czego on sluzy".
 
reklama
Do góry