reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

a ja własnie gadałam z kolezanka która pracuje w musty i powiedziała ze mi załatwi wozeczek duzo taniej...wiec decyzja zapadła-bedzie mutsy....zamiast 2500 za wszystko zapłacimy 1700....wiec bosko!
 
reklama
oo, to fajnie, że masz takie "wtyki", kupisz to co chcesz i to dużo taniej :-)

no i przynajmniej nie musisz się już zastanawiać nad wyborem :-)
 
hehe...nooo...rozmowa wyszła przez przypadek...ale fajnie ze sie tak uda....i to ona zaproponowała, wiec tym bardziej mi miło....ciesze sie! teraz tylko musimy sie zdecydowac na kolor i wozeczek juz niedługo bedzie u nas....fajnie...i kase ktora w ten sposob zaoszczedzimy moge wydac na cos innego-lozeczko czy lezaczek...
 
super...to naprawde duza promocja....a ja wlasnie wyslalam maila z prosba o katalog casual play....to chyba wlasnie do firmy w ktorej pracuje twoja kolezanka:).....
ale nie wiem czy uda Ci sie mordoklejko az do poznej jesieni dzidzie w gondoli trzymac.....jak zacznie sie podnosci to juz nie tak latwo bedzie ja zmusisc do lezenia:):)
 
o taj gondolce to pisałam odnosnie jane slalom...ona ma taka funkcje ze mozna podnosic oparcie i ma w srodku pasy bezpieczenstwa...wiem ze 9 mc dziecko chce juz siedziec...
no ale jane odpadło...bedzie mutsy....a tam gondolka jest niewielka...moze na 4-5 mc wystarczy...latem-bo teraz bratanek w spiworku to moze max 3-4 mc pojezdzi....
 
reklama
Do góry