reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Myfa mi osobiście też się nie podoba ta czapka, ale widziałam że dzieci chodzą w takich
a zakupy fajne, zwłaszcza sweterek z myszką super :D

Kitki więc jak coś to pisz, wezmę ze sobą kombinezon ;p
 
Iwona śliczne te bluzeczki są, a ta sprzedająca to chyba tylko dziewczęce rzeczy miała? teraz został jej tylko dres, ale też w niezłej cenie jak na używany ;]

Edis na każdy dzień tygodnia inną kurteczkę ;p

Kitki jakbyś nadal szukała - ładna (moim zdaniem ;p) kurtka, tylko spodnie byś musiała osobno dokupić
http://allegro.pl/kurtka-puchowa-baby-gap-98-104-super-3t-i1270958767.html
 
Ostatnia edycja:
Myfa- te czapki są...okropne :) bez urazy-może komus się podoba...ja bym czegos takiego nie kupiła :p a pozostałe zakupy świetne!!! hehehe przyznaj się ile wydałaś?


Agniesia- super te klocki!!! bardzo mi się podobają, my na święta tez kupimy jakiś dodatkowy zestaw tematyczny klocków i powiemy też rodzinie, jak się będzie pytała, co kupić na prezent. Bio u nas Mlody to po prostu na FAZĘ na klocki.

A wiecie jeszcze czym Szymon uwielbia się bawić??? WÓZKIEM DLA LALEK, tylko,że lalki wywala a wkłada swojego misia i jeździ!!!!! hahahaha


edis-ale macie zimowo-jesienną wyprawkę!!!

agniesia- fajną kurtkę wyszukalaś, dobrze, że ja nie mam dziwczynki, bo wszystko jest takie różowe...chociaż co kto lubi!!!
Róż nierówny różowi, czasami są fajne odcienie-ta kurtka ma miły odcień różu!!!
 
reklama
Do góry