reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Milagros jeśli masz duże łóżeczko to moze byc ciut mała ta karuzela ale projektor ma bardzo fajny, duże gwiazdy nawet Młoda ostatnio patrzyła sie na sufit za gwiazdami. Wogole kolega przyniósł nam taka duża Myszkę Miki z czarnymi uszami to mała oderwać od niej sie nie mogła :-)
 
reklama
hihi to trzeba z korzystać z hojności dziadków :-) Rozumiem ze to rodzice bo chyba nie teść?? :-)
Ja też karuzele dostałam od przyszłej chrzestnej, więc ceny nie znam ;-)
 
My mamy tiny love ale w kartonie, jutro pewnie wyjmę to moge dać znać;)

Kejti no kłopot z głowy, a królik cóż może na roczek lub chrzciny [emoji23][emoji13][emoji6] dam znać jak whisbear daje radę;) a jak to mówią darowanemu się....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat oby dawał radę:)

Koalka właśnie taka mielismy dla julka tylko jeszcze stara wersje i super sie sprawdzala , teraz chcemy tez taką;)

Milagros no jakas tala duza ta torba dla mnie i te paski;d teraz mi sie brazowej zachcialo a ta sie odwidziala no i wez

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Milagros ja jak ja dostałam to na początku średnio mi sie podobała. Ale Młoda sie przyzwyczaiła i jakoś została juz z nami :-)
Diabliczka pare postów wcześniej wstawiłam zdjęcie. To karuzela Fishera z tych mniejszych.
 
Milagros ja jak ja otworzyłam to tez spod byka patrzyłam bo te kołysanki takie jakieś dziwne sie wydawały. Moja bratanica ma Mozarta wgranego w karuzele i wydawał mi sie lepszy tylko bratanica wogole sie nie uspakajała a u mnie mimo ze pierwsze wrażenie miałam sceptyczne to Młodej wkręciła sie ta melodia:-) Szumy tez także to chyba kwestia dziecka kto co lubi. Musisz spróbować czy Mała załapie czy nie bedzie jej odpowiadać.
 
Też chyba zamowię tą karuzelke (bo myśle jeszcze nad Rainforest). Mam tą dużą wersję z misiami, ale ona ledwo co już zipie, no i też za duża mi sie tu do dostawki wydaje.
Szumisia odpuszczę raczej, bo na tyle co używam szumu to wystarczy komórka albo ta karuzelka z tego co widzę.
Wole w tej cenie kupić Kurę babci Dany do karmienia.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
My szumisia włączamy przy każdym nocnym karmieniu. A dodatkowo jak są problemy z zaśnięciem to kolysanki z tableta.
Ja mam torbe w pakiecie do wózka ale dodatkowo chce kupić jakąś fajniejsza. I tu już sama nie wiem którą ...
Wczoraj kupiliśmy lusterko do samochodu bo w weekend byliśmy u teściowej. No i niunia i pies na tylnym siedzeniu a ja z przodu i czulam się strasznie niekomfortowo bo nie widziałam czy jej się przypadkiem nie ulało albo czy kocyk dobrze lezy itp.

13.10.2016 córcia
 
Do góry