reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

My tez mamy zurafke z cloud i misia i sa super :)

Woombie extra ale póki co raczej bezproblemowy typ dużo spi w woombie i w rozku i bez ale ocieplony wiec nie powiem czu sie sprawdza na kołki np, w każdym badz razie fajny gadżet :) na pewno jesli komuś lepiej sie trzyma dziecko w rozku to w woombie trzyma sie jak bez .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
My Szumisia uzywamy non stop. Przeważnie w nocy. Sensor placzu zbedny. Dodatkowo kolysanki z tableta na razie. Stanik mam zwykly bawełniany na razie i zdaje egzamin. Wygodny nie gniecie

13.10.2016 córcia
 
Dziewczyny któraś pisała że ma spiworek z womaru. Jak opinia? Co ma w środku? Bo jednak zastanawiam się nad zakupem tego przedluzanego co teraz można odpiac i jest do gondoli lub fotelika A potem do spacerówki lub na sanki. Bo tu prognozy pogody jakaś zimę zapowiadają od połowy listopada. I chyba jednak wolę kupić przed porodem.

Jestem w trakcie 38 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji480][emoji166][emoji258]
 
Emalka ja mam śpiworek kutnik. Wklejałam foto kupiłam go na olx. Ale w ogóle to jak sie przyjrzałam to stwierdziłam ze ktos musiał przy nim grzebać i go Pani odwiozłam, ale tego samego dnia zamówiłam identyczny na Allegro tez używany i przyszedł, materiał super, w ogóle ten z Allegro wyglada jak nowka, w oryginalnym opakowaniu z cena a ja dałam niecała polowe wiec mi sie udało.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i zima mnie zaskoczyla. Jakies promo na kombinezony? Ktos w temacie?

Milagros czekam na relacje z dzialania szumisia. Maz nie chce sowy a ja mam do dziś wybrac czy kulka czy ta lalka biala lub szara :) no i czy z czujnikiem czy on jest sensowny czy bez niego da sie obyc ;d

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Keejti zobacz na olx rozmiar 56 naprawdę tanio mozna dostać a to na chwilkę tak naprawdę taki mały.

My mamy taki f&f i pani jeszcze czapkę dorzuciła, a na wyjscie ze szpitala jakiegoś z polaru nie masz? I kocyk?? By styknelo?

1478682741-ze05kw.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smyk ostatnio cos słabo dziala ja troszke ciuszkow mam na 50 ale to glownie ze smyka a one sa wiesze i tez mysle ze we wszystkim bedzie sie topic. Maz odkupił bon na szumisie za 150zl ale do wykorzystania w sklepie jest 200 wiec tak sie zastanawiamy nad tymi duzymi tylko nie wiem czy to nie za wielkie dla takiego malenstwa:d a masz tam tez 5 szumow i ciaglosc?

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Ja się cieszę, że z ciuszków na 50 to może jeden komplet mam, pewnie i tak nawet raz nie ubiore :p
Co do szumisia, to ja wynalazlam coś takiego( zdjęcie poglądowe, bo dopiero dziś paczkę odbiorę).
Whisbear jakoś nie przypadł mi do gustu wizualnie, te 'kulki' śliczne, ale u nas strasznie drogie, a sprowadzać na ostatnią chwilę się nie opłacało.

Podobały mi się też owieczka i króliczek z cloud b, ale praktycznie wszędzie wyprzedane :/
409941.jpeg
 

Załączniki

  • 409941.jpeg
    409941.jpeg
    119 KB · Wyświetleń: 441
My sie wstrzymujemy z szumisiem. Poczytałam trochę i zobaczymy jaka bedzie Mała, Basia nie potrzebowała żadnych szumów, kołysanki i muzyka klasyczna dla dzieci jak co w CD i spała pięknie;)
Jak bedą problemy ze spaniem to wtedy pomyślimy ale na zapas chyba nie ma co.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paczka odebrana i muszę przyznać że jestem miło zoskoczona :)
Misiek ładnie wykonany, z przyjemnego materiału, posiada 6 dźwięków. bicie serca, szum fal i 4 kołysanki, wyłącza się po 10 minutach. reaguje na dźwięki otoczenia ( przynajmniej na szczekanie psa) i poruszenie zabawką. można ustawić by melodie odtwarzaly się losowo lub tylko jedna cały czas. zobaczymy jak sprawdzi się gdy już mała się wykluje :)
 
Do góry