reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy

Emi mamy go od dnia dziecka i nawet teraz nim jeżdzimy.. ale gdy spanie śnieg to przeprowadzka do większego ze względu na kółka
 
reklama
Witam mamy listopad'2005.

Jestem mama grudzien'2005 i chcialam Was zaprosic na moje aukcje na allegro. Zrobilam gruntowne porzadki w szafie mojego dziecka ale i nie tylko i wystawilam tam mnostwo pieknych rzeczy - glownie nowiutkich, ktore dostalam w prezencie i albo mi sie nie spodobaly albo sie nie wstrzelily w pore roku/rozmiar wiec nigdy nie zostaly zalozone.

rzeczy tylko z Anglii i USA. Rozmiary od 3 m-cy do 2 lat! :-)

Mothercare, Carter's i inne.

Dorzucil sie do aukcji moj maz rowniez wiec moze i dla Waszych Panow cos sie znajdzie. Tez markowe ciuchy (Boss, Calvin Klein, Burton, Zara) ale te juz uzywane.

Oto link:

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Serdecznie zapraszam !!!

Pozdrawiam!
Paulina
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
Do góry