reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy

eg tez mam taki leżaczek tylko w innej wersji kolorystycznej.. Julka dostała pod choinkę od dziadków.. był tylko tanszy. ..kosztował 199zł Julka bardzo lubi w nim leżeć ostatnio wyczaiła ze jak złapie się pałąku to podciąga się i może usiąść,,
 
reklama
Pycha zazdroszczę Ci tej pełnej szafy. Ja miałam dużo na początek, ale od kiedy zaczęłam odkładać to w co Kamil się nie mieści, szafa zaczęła ziać pustką ::)
Kunda my do najbliższego hipermarketu mamy 60 km, więc nie masz aż tak źle ;)
Obłowiłam się wczoraj na zakupach aż miło. Kamil ubrany na następnych kilka miesięcy :) Pewnie jakieś dwa ;) Chyba, że spowolni trochę tempo wzrostu :) Kupiłam 10 body (większość za 4 albo 6 zł) i śpioszki i 3 pajacyki i sweterek i kamizelkę. Ale kamizelka nietrafiona - niewygodnie w niej Kamilowi :( A tatuś kupił sobie dwie bluzy. A mamusia nic. Zbyt byłam podekscytowana zakupami dla dziecka. A zresztą sobie coś kupię za jakieś 3 kg :D
Kamil zakupy przespał :angel:

No i też już mam ten leżaczek co Eg i Madzia_33. Od wczoraj. Już przetestowany. Jest świetny.

Jak tak dalej pójdzie to zbankrutuję ;D
 
Ja to nic nie kupuje bo jak wchodzę do sklepu typu SMYK i mam dać za body 20zł to pasuję i wychodzę ::)
Dobrze, że mam dużo ciuszków po Krystianku i dostaje jeszcze na bierząco od mojej kuzunki bo też bym zbankrutowała ::)
Ostatni mój zakup to torba do wózka.
77159424


Dziewczyny jaki rozmiar Pampersów zakładacie swoim maluszkom bo ja na razie zakładam Weronisi 2 ale zastanawiam się czy nie przejać juz na 3 :laugh:
 
aniam dyskusja o pieluchach była na wątku "kupkowym" :) Większość przeszła już chyba na rozmiar od 4 do 9 kg. My już miesiąc temu 8)
 
a ja wczoraj zrobiłam Maciusiowi przeglad w szafie i popakowałam rzeczy z ktorych juz wyrosł. Body i kaftaniki jeszcze posiadany ale za spiochami musimy sie rozgladnac
 
Ania ja Juli zakładam jeszcze 2 (waży 5 kilo)
co do bodziaków to tanie fajne koło szpitala na ul. Jana Pawła ( w obu sklepikach) fajne też kupiłam w silesii w takim narożnym sklepie dla wszystkich pokoleń (C@A) cena ok 10 zł, są też wyprzedaze w tesco
w tej chwili nie muszen nic kupowac dostałam całą szfę po córce kuzynki i od mojej koleżanki.. Jula ma 20 sukienek, tyle samo ogrodniczek nie mówiąc już o innych szmatkach.. pewnie połowy nawet nie założy...
 
chciałam powiedzieć, ze kupiłam tą termotorbę z Aventu i niestety .... nie polecam :( trzyma ciepło może przez godzinę (max 2 godziny), a miało być ok. 4 godzin ;D czyli chyba lepsze są zwykłe styropianowe termosy :-[ a i cena termosu lepsza, bo termotorba kosztuje na allegro 79 zł (czyli się nie opłaca) :p
 
reklama
A powiedzcie dziewczyny czy któraś z was ma eletroniczną nianię?! Bo tak sobie myślę... zacznie się wiosna, potem lato- na pewno gdzieś razem wyjedziemy i już mi takowej brakowało jak wyjechałam z Kasią na Sylwestra... Zamiast latać do pokoju miałabym pod ręką mikrofon...
 
Do góry