reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zamknięty

U

użytkownik 902

Gość
Szanowne Forumki!

Z potrzeby intymności został stworzony bliźniaczy wątek ZAMKNIĘTY. O dostępie do niego decydują uczestniczki już zaakceptowane w głosowaniu. Dostęp uzyskują jedynie osoby stale udzielające się na wątku otwartym (nowe Lipcówki muszą swoje odczekać) i wzbudzające zaufanie.

Użytkownicy Tematu Zamkniętego zobowiązani są do przestrzegania treści niniejszego Regulaminu, jak również postanowień Regulaminu Forum Babyboom
Użytkownikiem forum zamkniętego może zostać użytkownik Forum ogólnego Lipiec 2014, który:
1. Regularne udziela się na wątkach ogólnych (chyba, że są jakieś wyjątkowe sytuacje i uczestniczki forum zamkniętego je rozumieją i akceptują)
2 Posiada co najmniej 300 postów.
3 Poda swoje dane kontaktowe - telefon, FB, mail, dowolna forma
4. Wzbudza zaufanie wszystkich użytkowników

Każda "kandydatura" będzie rozpatrywana indywidualnie, zazwyczaj w drodze głosowania.
W każdym momencie użytkownik za naruszenie niniejszego regulaminu może zostać usunięty z grupy, a także jego posty i wątki mogą zostać usunięte.


Aby zostać użytkownikiem forum zamkniętego użytkownik proszony jest o wysłanie PW do moderatorki - .jagódka bądź w przypadku jej nieobecności do moderatorki - malgorzatkar. Grupa decyduje o zgłoszeniu, jeśli zostanie rozpatrzone pozytywnie użytkownik w ciągu tygodnia (orientacyjny czas, wynikający z pracy Administracji) otrzyma dostęp do tematu zamkniętego. Wtedy też Moderatorki wysyłają wiadomość prywatną z informacją o akceptacji danej osoby.

I najważniejsze: https://www.babyboom.pl/forum/mamy-lipiec-2014-a-f553/
 
reklama
Do góry