reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek zamknnięty - lista chętnych :-)

reklama
ja jestem na TAK

No i jeszcze sprawa kasi_z, dziewczyny się wypowiedziały, że traktują ją jak naszą i są za dopisaniem jej do listy

Kasiu :tak:
 
Kasia_z napisała:

O, jaka miła niespodzianka! :-)
Jasne, jasne, że chętnie do was dołączę :tak::-)
Bardzo mi miło :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)


Cytat:
Napisał MariaOla
Kochana Kasiu!

Pragniemy uroczyście zaprosić cię do naszego wątku zamkniętego, jakoże jesteś nieoceniona, prawie jak nasza, a twój demon jest na etapie naszych bejbików (jak sama stwiedziłaś).
Dziewczyny wszystkie się ucieszyły na taką inicjatywę, a Elunia już pisze do administracji o dopisanie cię na listę - oczywiście, jeśli tylko wyrażasz taką chęć :tak:

Pozdrawiam w imieniu całej naszej styczniowej rodziny
Mariolka
vel. MariaOla
 
reklama
Co roku w u wybrzeży Japonii organizowana jest krwawa masakra . Delfiny są zaganiane do zatoczek a póżniej w bestalski sposób mordowane.Ten mord ma na celu zaspokojenie luksusowych potrzeb japończyków- a konkretnie apetytu na mięso definów...
Sprawa nie jest powrzechnie znana na świecie a powinna!!!
Zróbmy wszystko aby ją nagłosnić!
Błagam Was podpiszcie petycje i wyslijcie ja do tylu osób ilu zdołacie , na gg, maila , umieście na innych forach!!!
PETYCJA
Stop the dolphin and whale killings in Taiji Petition
DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH( które chcą wiedzieć co podpisują)
glumbert - Dolphin massacre in Japan
STRONA POSWIECONA WALCE O ZYCIE DEFINOW W TAIJI
Save Japan Dolphins - end the annual drive fishery slaughter
http://www.savejapandolphins.org/ass...iNYTScreen.pdf
 
Do góry