reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamnięty dla wrześniowych mam 2019

Mama1990

www.vuulpi.com
Dołączył(a)
1 Sierpień 2018
Postów
2 773
Dziewczyny, które szukają forum i dopiero co tu trafiły. Jeśli jesteś wrześniową mamusią i chcesz do nas dołączyć, napisz wiadomość do @pumelova albo do @Mama1990 i dopiszemy cię do wątku zamkniętego, który funkcjonuje tu na forum babyboom a jest niewidoczny dla wszystkich obserwatorów. Na wątku są tylko osoby dodane do listy :)
Buziaki!
 
reklama
Weszlam przez strone nie przez aplikacje :) ale nie kumam czy juz jestem na zamkniętym. Troche techniki ... i sie człowiek gubi
 
To niech ktos do mnie napisze jedno zdanie na zamknietym to bede szukac i bede wiedziala ze to tamten :)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Jestem ja również mam termin na wrzesień.
Dzisiaj 23+1, do 5 miesiąca była dziewczynka, a niedawno okazało się że jednak chłopak. W piątek badanie krzywej cukrowej, na dzień dzisiejszy +8 kg..
proszę o dopisanie do wątku wrześniowych
[emoji4]
 

Podobne tematy

U
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
4 tys
użytkownik 902
U
Do góry