reklama

Wątpliwości, pozytywny test

Rozwiązania
0
Witajcie. Potrzebuję porady. W piątek rano postanowiłam zrobić sobie test ciążowy, ponieważ różne objawy dały mi do myślenia. Dodam, że był to dzień planowanej miesiączki. Test wyszedł pozytywny. Powtórzyłam dzisiaj , wyszedł negatywny. Dostałam także krwawienia. Nie wiem co mam dalej robić, bo w pierwszej ciąży krwawienia nie miałam. Wiem, że ciąża ciąży nie jest równa. Testy były różnej czułości, ten który wyszedł pozytywny miał większą czułość. Czy to możliwe że jednak jestem w ciąży i przede wszystkim czy robienie hcg w obliczu krwawienia ma sens? Pozdrawiam

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Mógł być wadliwy test lub po prostu doszło do poronienia. Zrób betę i wtedy będziesz wiedzieć.

Maggie8709

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Mam podobna sytuacje i jutro idę na betę, a we wtorek dolekarza bo nie wiem czy w takiej sytuacji mogę potraktować krwawienie jak miesiączkę i rozp. Przyjmowanie Cło 5dc

Fado123

Rozwiązania
1
Jeśli to jest krwawienie ,to najprawdopodobniej wadliwy test ,ale jeśli to plamienie to warto zrobić bete

Fado123

Rozwiązania
1
Mam podobna sytuacje i jutro idę na betę, a we wtorek dolekarza bo nie wiem czy w takiej sytuacji mogę potraktować krwawienie jak miesiączkę i rozp. Przyjmowanie Cło 5dc
Nie wiem czy lekarz podczas krwawienia wykona badanie , może warto poczekać aż ustanie?

reklama

Maggie8709

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Może ciąża biochemiczna? Ja tak miałam test pozytywny i po 3 dniach negatywny, a kolejnego dnia okres przyszedl niestety.
Wynik bety dziś 0.8 czyli wszystko wskazuje na ciąże biochemiczna
Zapozna sie zorientowałam ze coś sie dzieje i nie przyjmowałam luteiny mój błąd. Teraz odrazu po 10dniowym braniu luteiny zrobię betę jak. Os drgnie to nie odstawię luteiny i może sie uda

Takaja123

Rozwiązania
0
@Maggie8709 myślę, że to i tak nic by nie dało. Ja brałam luteine dopochwowo i pod język, heparyne i tak nic z tego nie było przy ciąży biochemicznej i dostałam normalnie okres. Nie miałaś na to żadnego wpływu niestety.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi