reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątpliwości, pozytywny test

Rozwiązania
0
Witajcie. Potrzebuję porady. W piątek rano postanowiłam zrobić sobie test ciążowy, ponieważ różne objawy dały mi do myślenia. Dodam, że był to dzień planowanej miesiączki. Test wyszedł pozytywny. Powtórzyłam dzisiaj , wyszedł negatywny. Dostałam także krwawienia. Nie wiem co mam dalej robić, bo w pierwszej ciąży krwawienia nie miałam. Wiem, że ciąża ciąży nie jest równa. Testy były różnej czułości, ten który wyszedł pozytywny miał większą czułość. Czy to możliwe że jednak jestem w ciąży i przede wszystkim czy robienie hcg w obliczu krwawienia ma sens? Pozdrawiam

reklama

Maggie8709

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@Maggie8709 myślę, że to i tak nic by nie dało. Ja brałam luteine dopochwowo i pod język, heparyne i tak nic z tego nie było przy ciąży biochemicznej i dostałam normalnie okres. Nie miałaś na to żadnego wpływu niestety.
Eh...... ale od czego zależy ciąża pozamaciczna ? Zdarzyło ci sie to więcej niż raz ? Ja idę jutro do lekarza ale zamierzam w tym cyklu zacząć starania i tak napisz proszę kiedy ty wróciłaś do starań ?

Takaja123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Maggie8709 to nie jest ciąża pozamaciczna tylko biochemiczna gdzie dochodzi do zapłodnienia ale zarodek nie zagnieżdżane się w macicy tylko beta spada i przychodzi normalny okres. Do starań możesz wrócić od razu, słyszałam, że po ciąży biochemicznej łatwiej zajść jest. Ja na razie mam zawieszone starania ale już z innych względów. Zaraz znajdę artykuł o ciąży biochemicznej i Ci wkleje link to sobie poczytasz.

Maggie8709

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@Maggie8709 to nie jest ciąża pozamaciczna tylko biochemiczna gdzie dochodzi do zapłodnienia ale zarodek nie zagnieżdżane się w macicy tylko beta spada i przychodzi normalny okres. Do starań możesz wrócić od razu, słyszałam, że po ciąży biochemicznej łatwiej zajść jest. Ja na razie mam zawieszone starania ale już z innych względów. Zaraz znajdę artykuł o ciąży biochemicznej i Ci wkleje link to sobie poczytasz.

Dzięki poczytam sobie przy odpowiedniej grubości endometrium powinien sie zagnieździć Hm.... faktycznie muszę o tym poczytać

Takaja123

Rozwiązania
0
@Maggie8709 u mnie przyczyną tego była infekcja u męża i u mnie teraz kończymy leczenie i od lipca wracamy do starań. Nie martw się będzie dobrze zobaczysz ❤

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24

Przy ciąży biochemicznej zarodek jak najbardziej zagnieżdża się, ale obumiera na bardzo wczesnym etapie. Przyczyn może być wiele. Wady genetyczne są najczęstszą.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24

Maggie8709

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Przy ciąży biochemicznej zarodek jak najbardziej zagnieżdża się, ale obumiera na bardzo wczesnym etapie. Przyczyn może być wiele. Wady genetyczne są najczęstszą.
Byłam u mojego lekarza, strescilam cała sytuacje powiedział ze zarodek sie nie zagnieździł, bo odstawiłam luteinę i za mało było progesteronu, teraz mam po 10dniach brania luteiny zrobić odrazu test/betę i jak coś drgnie to nie przestawać przyjmować luteiny. Tak tez zrobię

reklama

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Byłam u mojego lekarza, strescilam cała sytuacje powiedział ze zarodek sie nie zagnieździł, bo odstawiłam luteinę i za mało było progesteronu, teraz mam po 10dniach brania luteiny zrobić odrazu test/betę i jak coś drgnie to nie przestawać przyjmować luteiny. Tak tez zrobię
Ale lekarz nie może tego stwierdzić na pewno. Badałaś poziom progesteronu? Nie wiem co to za lekarz, ale moim zdaniem powinnaś go zmienić.

Rozwiązania
0
Hmm jak krwawienie to pewnie ciąży nie ma, ale możesz betę wykonać.... Doradzę Ci,żebyś sprawdzała sobie owulację, płodne dni, mi to pomogło dzięki testerowi Afrodycie udało mi się zajść w płodnym czasie

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Paulinax Pozytywny test LH-wątpliwości Staramy się 1
D Wątpliwości antykoncepcja. Potrzebuję porady 7
M Wątpliwości Staramy się 11
aniaslu Kiedy nie należy szczepić dziecka? Rozwiewamy wątpliwości Potrzebuję porady 1
yasukoo Wątpliwości Potrzebuję porady 7
L Wątpliwości... Potrzebuję porady 6
A Dom Narodzin- wątpliwości BB położna radzi mamom 2
O Potrzebuję pomocy. Czy to ciąża? Potrzebuję porady 7
C Rozwianie wątpliwości Staramy się 2
T Moje życie obróciło się o 180st.. Potrzebuję porady 7
L Początek starań, ale kilka wątpliwości?? Staramy się 22
M Przezierność, Test PAPPA, amniopunkcja...wątpliwości, strach Ciąża, poród, połóg 3
G wątpliwości, pytania Dzieci urodzone w marcu 2015 16
K Dziecko, Praca, wątpliwości Porady prawnika 1
L Urlop wychowawczy i pracowo-ciążowe wątpliwości Porady prawnika 2
A I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości Dzieci urodzone w październiku 2013 807
M Przedszkole 2012 (pierwsze dni, adaptacja,wrażenia, wątpliwości,radości ) Trzylatki 39
A Poród - pytania, wątpliwości, wskazówki... Archiwum Lipiec 2012 665
P Jestem przygnębiona, nic mi się nie chce i często miewam wątpliwości dot.ojca dziecka Zdrowa mama 3
konwalianka Pytania, wątpliwości, rady, wskazówki dotyczące maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2011 31
maaadziarka Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania Ciąża, poród, połóg 1503
kiragold Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:) Dzieci urodzone w listopadzie 2009 2483
M Wyniki badań - normy, wątpliwości :) Dzieci urodzone we wrześniu 2011 380
styna26 Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena) Dzieci urodzone w maju 2011 1690
Kashyaa Wątpliwości z zameldowaniem dziecka przy ojcu Porady prawnika 1
poziomki Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw Archiwum mam majowych'11 965
M 100 pytań i wątpliwości przyszłej mamusi Pamiątki z okresu ciąży:-) 75
L Wątpliwości na temat smoczka.. Dzieci urodzone w czerwcu 2007 17
nikita33 Czy też macie wątpliwości? Wychowanie 46
Marthusia PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy... Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 803
S Czy to megatywny czy pozytywny ? Ciąża, poród, połóg 17
Mia991 Czy test pozytywny przed terminem miesiączki Staramy się 28
A Pozytywny czy negatywny? Staramy się 10
D Test pozytywny negatywny? Staramy się 6
C Pozytywny test ciążowy. Ciąża, poród, połóg 33
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 591
A Test ciążowy - pozytywny? Staramy się 22
O Test, negatywny czy pozytywny Potrzebuję porady 9
L Czy to test pozytywny? Potrzebuję porady 27
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
K Ciąża- niski poziom hcg Potrzebuję porady 32
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Rabatka Kiedy pozytywny test ciążowy po pregnylu Potrzebuję porady 4
Sylwia maybe baby Tabletki antykoncepcyjne. @spoznia się ponad 20 dni pozytywny test Potrzebuję porady 16
D Test Pozytywny. Potrzebuję porady 1
A Wynik testu pozytywny czy negatywny? Potrzebuję porady 17
Sylwia maybe baby Czy jest to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 11
M Pozytywny? Potrzebuję porady 11
M Test pozytywny a krwawienie Staramy się 13
Andzia933 Test owulacyjny wynik pozytywny czy negatywny Potrzebuję porady 14