reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątpliwości, pozytywny test

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2019
Postów
1
Witajcie. Potrzebuję porady. W piątek rano postanowiłam zrobić sobie test ciążowy, ponieważ różne objawy dały mi do myślenia. Dodam, że był to dzień planowanej miesiączki. Test wyszedł pozytywny. Powtórzyłam dzisiaj , wyszedł negatywny. Dostałam także krwawienia. Nie wiem co mam dalej robić, bo w pierwszej ciąży krwawienia nie miałam. Wiem, że ciąża ciąży nie jest równa. Testy były różnej czułości, ten który wyszedł pozytywny miał większą czułość. Czy to możliwe że jednak jestem w ciąży i przede wszystkim czy robienie hcg w obliczu krwawienia ma sens? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
@Maggie8709 no niestety tak. W marcu była ciąża biochemiczna, a dopiero od 30 maja mamy wprowadzone odpowiednie leczenie więc to się dluzy. Niedługo wizyta kontrolna i liczę, że wrócimy do starań niedługo
Hmm jak krwawienie to pewnie ciąży nie ma, ale możesz betę wykonać.... Doradzę Ci,żebyś sprawdzała sobie owulację, płodne dni, mi to pomogło dzięki testerowi Afrodycie udało mi się zajść w płodnym czasie
 
reklama
@Maggie8709 pewności 100% nie mam ale takie podejrzenie bo od tej ciąży biochemicznej nawracajaca opryszczka narządów płciowych u mnie i u męża. Dopiero niedawno lekarz wprowadził odpowiednie leczenie i są efekty bo zniknęła.
 
@Maggie8709 no niestety tak. W marcu była ciąża biochemiczna, a dopiero od 30 maja mamy wprowadzone odpowiednie leczenie więc to się dluzy. Niedługo wizyta kontrolna i liczę, że wrócimy do starań niedługo
 
Rozwiązanie
Do góry