reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wątpliwości, pytania

sunajka897

Fanka BB :)
Miasto
się biorą dzieci
Rozwiązania
0
Novika87 rada wyluzuj.:-) Wiem,że jest ciężko, ale na pewno dasz rade. Jak specjalnie nie starasz się o dziecko to czasem nie zwracasz uwagi kiedy była owulacja, a wojownicy czekają i bach dzidziuś ;-).U nas dziewczyny mają ciąże młodsze o 10 dni lub 14. Nie jesteśmy maszynami, natura działa jak chce, czasem na opak.
Nie czytaj za dużo internetu, bo zbzikujesz.

reklama

Megan26

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
hej dziewczyny.
byłam dziś na USG połówkowym i generalnie wszystko ok. wiemy już na 100% że będzie dziewczynka- nie owijając w bawełnę pokazała się dziś dziewczynka w pełnej okazałości na ekranie:D
jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju- dzidzia jest mniejsza niż mówi parametr jak na 20 t i 1 dzien wygląda na 19 t i 3 dzień.
Wiecie może dlaczego tak się dzieje? od razu napisze że alkoholu nie pije, nie pale, staram się odżywiać odpowiednio etc etc

margerrita

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Megan, to jest tak, że tylko to pierwsze usg jest wymierne, teraz dzieci będą już każde swoją miarę przybierać na wadze i wzroście a pomiary już nie będą aż tak dokładne, dlatego na każdym kolejnym usg będziesz mieć inny wg usg tydzień ciąży. jak lekarz oglądał córkę i wszystko jest ok, to nie ma co się martwić a cieszyć, że będzie córeczka

Elżbietka

mother of two sons&angel
Miasto
słoneczna strona stolicy
Rozwiązania
0
Megan, spokojnie, takie przesunięcie na tym etapie ciąży, to nie przesunięcie :-). dzieci to nie zabawki z formy, każde jest inne. jedne rodzą się po 2,5 kg, inne po 4,5 kg - i wszystko jest w normie.
to tylko program komputerowy, który według algorytmu własnego wylicza wiek dziecka.
u mnie niektóre pomiary wychodziły o tydz mniejsze, inne pomiary o tydzień większe.
teraz ważniejsze są ilość wód płodowych i dojrzałość łożyska, a rozmiar dziecka to już cechy indywidualne.

Megan26

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dziekuje za odpowiedz.
to moja pierwsza ciąża i każdy ,,nie perfekcyjny" pomiar niepokoi. Na USG wszystko wyszło bdb- serduszko puka jak należy, nóżki i rączki na miejscu, głowka, żoładek, nerki, pęcherz etc etc w normie:) może faktycznie nie ma co przy byle okazji panikować.
A że dziewczynka- ciesze się jak głupia:) mąż wczoraj po badaniu patrzył na mnie( taką radosną) jakby widział zjawisko pozaziemskie:-D

kradz

Rozwiązania
0
Megan, gratuluję córeczki! A co do wymiarów to jest tak jak dziewczyny piszą. Nie ma się co stresować tym bardziej, że Mała poza tym zdrowa jak rybka :-)

reklama

Megan26

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Kochane a powiedzcie mi jeszcze co sądzicie na temat III usg genetycznego? ja miałam robione dwa na NFZ i lekarz zareklamował mi ze jest jeszcze takie badanie w 3 trymestrze ale już płatne. robić czy nie ma już takiej potrzeby?

pozdrawiam:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Wątpliwości... Potrzebuję porady 6
A I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości Dzieci urodzone w październiku 2013 807
A Poród - pytania, wątpliwości, wskazówki... Archiwum Lipiec 2012 665
konwalianka Pytania, wątpliwości, rady, wskazówki dotyczące maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2011 31
maaadziarka Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania Ciąża, poród, połóg 1503
Marthusia PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy... Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 803
D Wątpliwości antykoncepcja. Potrzebuję porady 7
Paulinax Pozytywny test LH-wątpliwości Staramy się 1
M Wątpliwości Staramy się 11
aniaslu Kiedy nie należy szczepić dziecka? Rozwiewamy wątpliwości Potrzebuję porady 1
yasukoo Wątpliwości Potrzebuję porady 7
K Wątpliwości, pozytywny test Potrzebuję porady 24
A Dom Narodzin- wątpliwości BB położna radzi mamom 2
O Potrzebuję pomocy. Czy to ciąża? Potrzebuję porady 7
C Rozwianie wątpliwości Staramy się 2
T Moje życie obróciło się o 180st.. Potrzebuję porady 7
L Początek starań, ale kilka wątpliwości?? Staramy się 22
M Przezierność, Test PAPPA, amniopunkcja...wątpliwości, strach Ciąża, poród, połóg 3
K Dziecko, Praca, wątpliwości Porady prawnika 1
L Urlop wychowawczy i pracowo-ciążowe wątpliwości Porady prawnika 2
M Przedszkole 2012 (pierwsze dni, adaptacja,wrażenia, wątpliwości,radości ) Trzylatki 39
P Jestem przygnębiona, nic mi się nie chce i często miewam wątpliwości dot.ojca dziecka Zdrowa mama 3
kiragold Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:) Dzieci urodzone w listopadzie 2009 2483
M Wyniki badań - normy, wątpliwości :) Dzieci urodzone we wrześniu 2011 380
styna26 Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena) Dzieci urodzone w maju 2011 1690
Kashyaa Wątpliwości z zameldowaniem dziecka przy ojcu Porady prawnika 1
poziomki Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw Archiwum mam majowych'11 965
M 100 pytań i wątpliwości przyszłej mamusi Pamiątki z okresu ciąży:-) 75
L Wątpliwości na temat smoczka.. Dzieci urodzone w czerwcu 2007 17
nikita33 Czy też macie wątpliwości? Wychowanie 46
aniaslu Pytania o odżywianie w ciąży i po porodzie. Potrzebuję porady 1
aniaslu Pytania o odzywianie w ciazy i po porodzie. Potrzebuję porady 0
dulek Nurtujące pytania Ciąża, poród, połóg 14
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
Fenika29 Trudne pytania.... BB psycholog dziecięcy radzi mamom 13
M Rozstanie z partnerem, pytania dziecka Potrzebuję porady 6
F Czy test moze byc bledny? Potrzebuję porady 23
N Nietolerancja laktozy - pytania. Potrzebuję porady 13
O Fotografia noworodkowa w Łodzi- pytania Łódź 0
0202oliwcia Jak wytłumaczyć dziecku czemu niema rodzeństwa???? Potrzebuję porady 12
E Rehabilitantka Rozwój i zabawy 0
M Problemy żołądkowe, nadmiar witaminy A - dwa pytania Potrzebuję porady 2
P PCOS, endo, leczenie i pytania. Potrzebuję porady 3
Lefu Mamuśki z Hamburga pytania! Mamy z Niemiec 11
K pierwsza ciąża- nurtujące pytania . Pomożecie? Ciąża, poród, połóg 8
dmuchawiec NPR - pytania i komentarze Dzieci urodzone w czerwcu 2013 13
Fifka Porodówka - Czyli opowieści i pytania związane z przyjściem na świat naszych pociech! Archiwum styczeń 2014 90
S roczny urlop pytania praktyczne Porady prawnika 1
M przyszła mama z Gliwic, pytania o okulistę Śląsk 6
masala 100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:)) Dzieci urodzone we wrześniu 2013 612