reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

WAŻNA Prośba

Temat na forum 'Konsultantka stylu radzi' rozpoczęty przez aniaslu, 2 Maj 2012.

 1. aniaslu

  aniaslu Administrator

  Dziewczyny, Iza do nas wraca po długim weekendzie i wtedy odpowie na wszystkie pytania. Mam prośbę, przy waszych pytaniach zamieszczajcie wasze zdjęcie, bo inaczej bardzo trudno jest cokolwiek doradzić. Zawsze możecie ukryć twarz, stanąć tyłem i wystąpić w jeansach lub legginsach i t-shircie. Dzięki temu będzie łatwiej określić nie tylko typ budowy , bo wierzcie mi gruszka- gruszce nierówna, ale odnaleźć wszelkie atuty waszych figur i nauczyć Was je podkreślać:-)
   
 2. Izabela Muther

  Izabela Muther Espert BB - konsultantka stylu

  potwierdzam:-)
  Iza
   
 3. reklama
 4. aniaslu

  aniaslu Administrator

  Jeszcze jedno- wystarczy taka fota. Nie musicie byc rozebrane, nie musicie pokazywać twarzy, ale zgadywanie, jak wyglądacie to niestety praca dla wróżki a nie stylistki:tak:

  fota.jpg
   

Poleć forum