reklama

Ważne, fajne, pozyteczne...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2011' rozpoczęty przez pandorka, 27 Styczeń 2011.

1. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Na prośbę aniaslu:

Poza tym czekamy na wszelkie wasze propozycje dotyczące wspólnego BB wypadu.
    Pozdro.
    Pandorka

Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2011
  2. skorupka

skorupka Fanka BB :)

pomysł fajny, ale dla mnie troszkę drogo... tym bardziej, że nasze maluchy dopiero co się pojawią i nie wiem jak wy, ale mi się wydaje, że troszkę za wcześnie na takie wypady z nimi.

3. reklama
  4. Qlfon

Qlfon ŁOJ-ciec

Piwko po ile?! ;-D

edit:/
    znalazłem!
    po 6 zł okocim lany ... no może być.

http://zalesiemazury.pl/templates/489/files/docs/menu.pdf

ps. oni chyba powariowali piwo do 20-ej?
    a co po 20:00? w pokoju się kulturalnie wali z plastikowych kubeczków?
    proszę o wyjaśnienie tej kwestii :p

edit2:/
    połowa porcji obiadowej płatna 70% ...
    bardzo sprawiedliwie :D
    Jedyne co ich ratuje to:
    Na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi) .

edit3:/
    cena za 2 osoby dorosłe to 1500 zł + piwko i pierdoły 1500 zł+ dojazd (z krk) 500 zł = 3500 zł
    a za 3500 zł to jest wycieczka dla 2 osób do Thassos ...
    http://www.wycieczka.pl/wycieczka/grecja/0087360086
    komuś mózg posiekało z tym spa?

Ostatnia edycja: 27 Styczeń 2011
  5. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

może macie inne sprwadzone miejsca, gdzie mozna wybrać się z dziecmi za rózno maluchami jak i starszakami?

6. Morgaine

Morgaine Byle do 2030tego;-)

pomysł super ale jedna wada. ja jestem (jak i innych pare dziewczyn) z samego południa Polski. dla mnie Olsztyn to ponad 700 km z małym dzieckiem tylko na weekend??
    no nie bardzo się opłaca.
    jeśli miałby być jakiś zlot BB to uważam że środek Polski żeby każdy miał w miarę możliwość do pokonania (300 km z południa autostradą na Wrocek to zaledwie 4 godz, a do Olsztyna to ja całą noc bym musiała jechać autkiem no i jakie koszty!!)

7. Morgaine

Morgaine Byle do 2030tego;-)

ja mam sprawdzone miejsce dla dzieciaków, bardzo zdrowe.
    To Rabka Zdrój (niedaleko Zakopanego). jest to miejscowość uzdrowiskowa z uzdrowiskami dla dzieci. bardzo czysto, tanio, place zabaw, Rabkoland (wesole miasteczko), tężnia w parku zdrojowym (spaceruje się i wdycha jod:) ) w dodatku jaskinie jodowe gdize są zabawki dla dzieci w tej soli (tak jakby solna piaskownica). ja z moim półrocznym sobie leżałam na foteliku i sluchalam muzyki relaksującej a Starszak bawił się z innymi dziećmi w tej 'piaskownicy':) dodatkowo woda zdrojowa do picia i inne zabiegi masaże, sauna, krioterapia. wszystko za 'normalne' pieniądze, zero drożyzny.
    ale to poludnie polski więc dla niektórych dosyć daleko.
    polecam ośrodek (czysty, kuchnia domowa, wyremontowany), ośrodek z ogrodem i placem zabaw a z balkonu widać Trzy Korony i Giewont:) bajka.
    .:: PENSJONAT VILLA MEDICA w Rabce-Zdroju - POKOJE, APARTAMENTY, TANIO, FERIE, WAKACJE ::.

8. dzikuska_nie_miastowa

dzikuska_nie_miastowa Fanka BB :)

Rabkę Zdrój znam i popieram :) Wszystko co napisała Morgaine to szczera prawda :-) Ja głosuję więc za Rabką :)

I zgadzam się również, że powinno to być miejsce po środku dla wszystkich :) Więc moja propozycja jest taka, zeby po porodach koło maja zacząć się wpisaywać na listę chętnych nick i miejscowość skąd się jest a potem z tychże wybrać dla wsyztskich środek mniej więcej :) i Tam szukać czegoś fajnego, taniego i "zdrowego " :)

9. baby_55

baby_55 podwójna mama :)

Dzikuska bardzo fajny pomysł, popieram i Adrianek też :-D

10. reklama
  11. Koot

Koot Fanka BB :)

Ja bardzo chętnie, i faktycznie pasowałoby mi jakoś wypośrodkować, bo dla mnie zakopane na weekend to odpada. Szczecin się kłania:)

12. anisad

anisad Fanka BB :)

Dla mnie Zakopane tez odpada, bo z Gdańska daleko :)

Poleć forum