reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważne i sprawdzone porady w pielęgnacji naszych maleństw

nell ma balonik i to spory... DSCF7310.jpg a jak sie napina np do bakow to jest jeszcze wiekszy :baffled: a moja sis roku inie miala jak zniklo musze sie mamy zapytac dokladnie
 
reklama
A No faktycznie ale mi tez mówili ze nie ma sie czym przejmować , dużo na brzuszek kłaść bo to odprowadza jelita i ćwiczy mięśnie brzuszka , które szybciej zarosna lukę ... Teoria a matka matką i tak martwić sie bedzie
Swoją droga fajnycha ta twoja Nell ;-) ahhh marzy mi sie jeszcze kiedyś dziewuszka i tona różowych ciuszkow ;-)
 
agusia- gadalam z mama, mojej sis znikla ta przepuklina jak miala rok i 3 miesiace i mowi ze tez miala duzo.......
z tym lezeniem na brzuchu masakra u nas..:baffled:
 
u nas pępek tylko "wywrócony"
a Rafał polubił leżenie na przewijaku - naprzeciw okna (choć to jeszcze zależy od jego innych preferencji jak np. chęć przytulenia się do mamy). A w sobotę to się spryciarz z tego brzuszka na plecy przekręcił :szok:
Poza tym ostatnio uwieeeeeeeeeelbiamy zasypiać na brzuszku - u mamy ;-)
 
Vil u nas tez na lewą stronę ;) Kamila mnie trochę uspokoiła , mam nadzieje ze u nas tez przejdzie samo ... Oby
 
Ciociunie jak często wasze szkraby robią kupke? Mój standardowo zaczął co 2 dni , ale teraz od 6 nic; baczki Ida ładnie i sporo, maly jest spokojny , nic mu nie dolega , ładnie spi, je itp. W necie wyczytałem ze pokarm matki jest idealny i może być 100% strawialny i normalnym jest ze dzieci załatwiają sie zadziej , dodam jeszcze ze maly sie nie prezy ani nic takiego , co myślicie ?
 
To ja mam problem raczej w drugą stronę... Ryba robi kupę praktycznie na okrągło. Postępem jest to, że nie znajduję jej już przy każdej zmianie pieluszki, czyli co trzy godziny...
Jakby co, na zatwardzenia dobry jest syrop Lactulosum. Można go stosować już u niemowląt.
 
reklama
u nas już był okres że kupka była 3xna dobę rano po południu i przed kąpielą
a teraz od kilku dni często, prawie co zmiana pieluszki, ale ja zaczęłam jeść nowe produkty i jakoś to ze sobą wiążę że mogła być zmiana w jego wypróżnianiu się

jednak położna mówiła nam o tym, że czym starsze dziecko tym ilość wypróżnień może być i taka, że raz na kilka dni jest kupka
 
Do góry