reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważne i sprawdzone porady w pielęgnacji naszych maleństw

reklama
Zuza ma ładny brzuszek po kupce a przed jedzonkiem - inaczej tez jest bębenek jak się patrzy :-):-):-) tylko na nim grać...
Dziewczyny czy Wy pijecie coś na lepsze trawienie, żeby Maleństwom się lepiej wypróżniało??? Ja piję herbatkę na trawienie z hippa co jest dla dzieci od 1'go msc ale nie wiem czy ona coś Małej daje przechodząc przez moje mleko??? wolałabym samej jej jeszcze nie podawać....
 
Lina ja juz pisałam piję hippa granulowany koper włoski dla dzieci po 1 miesiącu 2 x dziennie plus hippa w saszetkach dla mam karmiących ( w składzie anyż, koper włoski, kiminek) tez 2 razy dziennie
 
Kobietki jeszcze jedno pytanko - wczoraj Zuzi na buzi wyskoczyły krosteczki... zastanawiam się czy to uczulenie na białko (wcześniej jadłam odrobinkę żółtego, białego sera, danonki - wczoraj zjadłam wyjątkowo sporo - nie miałam nic innego w domu do jedzenia do południa ;/) czy może to byc uczulenie na leki od wątroby, które biorę lub wapń???? leki zaczełam brac we wtorek - czyli dzień przed wyskoczeniem krostek...
 
Lina dziewczyny mają racje, to zapewne potówki, uczulenie na białko przeważnie objawia się na policzkach, skórka jest szorstka, sucha i chropowata. Pomiędzy 4 a 10 tygodniem życia dziecko przestawia się z układu hormonalnego mamy na własny, zwykle pojawiają się wtedy różne dziwne wykwity na skórze i nie jest to niepokojący objaw, tylko normalna przypadłość:)
 
Amandla wstrzeliłaś się w 100% - byłam z tym u lekarza - jest to trądzik niemowlęcy... wiedzę masz przeogromną...:-);-)
ale powiem Wam, że strasznie to wygląda na buziaku - żal mi Zuzanki, mam nadzieję, że to ją nie swędzi ani szczypie...
 
reklama
Do góry