reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wazne informacje-przeczytaj zanim napiszesz reklamę

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
W tym dziale piszemy o sprawach dotyczących dzieci w wieku przedszkolnym.
Wszelkie reklamowe posty będą usuwane z tego działu. Jeśli chcesz się zareklamować, odwiedź dział ogłoszeń. Jeżeli moja prośba nie poskutkuje uznam, że świadomie zgadzają się Państwo na zakup reklamy w portalu i będę przesyłać faktury do zapłaty zgodne z cennikiem portalu. Dziekuję

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
M Beta HCG pytanko wazne Ciąża po poronieniu 12
M wazne!! Ciąża, poród, połóg 3
kaskax25 Pomoc dla julianki wazne!!!!! dzieci urodzone w sierpniu' 09 1
E Bardzo źle psychicznie znoszę informacje o tragediach z udziałem dzieci. Potrzebuję porady 7
A Projekt P21 - informacje, opinie Przedszkolaki 0
ulenka7883 Informacje o narodzinach grudniowych dzieciaczków i gratulacje dla szcęśliwych mam Dzieci urodzone w grudniu 2014 217
Jagoda23 Przydatne linki i informacje Dzieci urodzone w grudniu 2014 6
vici Informacje o MKP,KBG,Familienbeihilfe itp Mamy z Austrii 29
Patili Informacje o Kindergarten Mamy z Austrii 1
A Skaza białkowa - nowe informacje - przepisy Dzieci urodzone w październiku 2013 3
monia~ Informacje z porodówki!!! - bez komentarzy Dzieci urodzone we wrześniu 2013 31
ulala Informacje ze szpitala BEZ KOMENTARZY !! Dzieci urodzone w listopadzie 2012 8
I Ważne informacje dla Mam w Holandii Mamy z Holandii 39
Ssabrinaa Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Archiwum listopad 2011 115
Anulka8700 Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy] Archiwum październik 2011 93
Agunia1985 Informacje o porodzie w Grodzisku Wielkopolskim Poleć szpital, lekarza, położną 8
szuszu888 Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 147
_Roszpunka_ To co ważne- regulamin, ogłoszenia, ważne informacje Dzieci urodzone w maju 2011 33
sasanka.1 Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA Dzieci urodzone w lipcu 2010 66
paramore ciąża po konizacji szyjki macicy- proszę o informacje Ciąża, poród, połóg 7
Marta1981 Forumowe informacje i ogłoszenia dzieci urodzone w lipcu 2007 1
Marta1981 Forumowe informacje i ogłoszenia Lublin 14
mea_osi przydatne linki i informacje do ktorych czasem sie wraca !! Dzieci urodzone w grudniu 2009 31
mea_osi Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!! Archiwum mam grudniowych 920
_Roszpunka_ Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech Archiwum mam listopadowych 1467
M Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!! Dzieci urodzone w lutym 52
A Informacje :-) Dzieci urodzone w lutym 2008 7
Silka Przydatne informacje Dzieci urodzone w kwietniu 2008 60
J Myślisz że masz ciężko? Przeczytaj... Potrzebuję porady 5
aniaslu Zapytaj eksperta:) Przeczytaj na wstępie. Eksperci MedBest na forum babyboom.pl 3
85asia Uwaga!!!!!! Niania narkomanka!!!! Przeczytaj koniecznie!!!!! Warszawa 27
M Mleko początkowe SUPER CENA !!! Przeczytaj o moich zakupach Żywienie dzieci - porady 0
krupka Koniecznie przeczytaj, zanim poprosisz o pomoc w tym dziale. Możesz pomóc...zobacz 0
asia* Regulamin - przeczytaj zanim zaczniesz pisać ! Dzieci urodzone we wrześniu 2011 0
Mama Boo Suwaczki z portalu maluchy.pl - jesli masz - przeczytaj !!! Śląsk 0
gabires Zasady - przeczytaj! Dzieci urodzone w październiku 2010 1
elisabeth PRZECZYTAJ zanim napiszesz (bez komentarzy) dzieci urodzone w październiku 2009 0
polna_N Jesteś Nowa - Przeczytaj Regulamin !! !! !! Młodziutkie mamy 0
Kasia Irlandka Przeczytaj koniecznie jesli jestes pierwszy raz na naszym forum !!!!! Mamy z Irlandii 1
Rysica Jesteś w ciąży? PRZECZYTAJ !!! To może uratować życie Twojego dziecka !!! Ciąża, poród, połóg 200
skaba1 Zanim napiszesz - przeczytaj! Nasze forumowe zasady Dzieci urodzone w marcu 2008 0