reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważne pytanie

Juliett03

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2023
Postów
27
Witam! 🫶🏻 Dziś rano zrobiłam test, byłam dzień przed dniem spodziewanej miesiączki. Od razu wyszła druga kreska natomiast była ona bardzo bladziutka. Tak czy siak od razu wyglądało to na pozytywny test. Schowałam test do torebki starając się jakoś specjalnie nie nakręcać stwierdziłam że wykonam kolejny jutro żeby ewentualnie zaskoczyć narzeczonego w walentynki. Po jakimś czasie stwierdziłam że spojrzę na niego jeszcze raz - i zobaczyłam to!
Wiem że test po takim czasie nie jest ważny ale wcześniej kiedy naprawdę były negatywne zazwyczaj zostawały tak samo puste jak na początku. Jak myślicie czy mogę zacząć się cieszyć czy przeczekać? 🫣❤️
 

Załączniki

  • IMG_3144.jpeg
    IMG_3144.jpeg
    47,6 KB · Wyświetleń: 470
  • IMG_3143.jpeg
    IMG_3143.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 222
reklama
Ja miałam takie bladziochy przy wczesnej ciąży, leć jutro na betę i będziesz miała pewność i prezent na walentynki ❤️ Trzymam kciuki !!
 
Witam! 🫶🏻 Dziś rano zrobiłam test, byłam dzień przed dniem spodziewanej miesiączki. Od razu wyszła druga kreska natomiast była ona bardzo bladziutka. Tak czy siak od razu wyglądało to na pozytywny test. Schowałam test do torebki starając się jakoś specjalnie nie nakręcać stwierdziłam że wykonam kolejny jutro żeby ewentualnie zaskoczyć narzeczonego w walentynki. Po jakimś czasie stwierdziłam że spojrzę na niego jeszcze raz - i zobaczyłam to!
Wiem że test po takim czasie nie jest ważny ale wcześniej kiedy naprawdę były negatywne zazwyczaj zostawały tak samo puste jak na początku. Jak myślicie czy mogę zacząć się cieszyć czy przeczekać? 🫣❤️
Skoro twierdzisz, ze druga kreska wyszła od razu, to co właściwie zobaczyłaś potem, bo nie rozumiem...
 
Witam! 🫶🏻 Dziś rano zrobiłam test, byłam dzień przed dniem spodziewanej miesiączki. Od razu wyszła druga kreska natomiast była ona bardzo bladziutka. Tak czy siak od razu wyglądało to na pozytywny test. Schowałam test do torebki starając się jakoś specjalnie nie nakręcać stwierdziłam że wykonam kolejny jutro żeby ewentualnie zaskoczyć narzeczonego w walentynki. Po jakimś czasie stwierdziłam że spojrzę na niego jeszcze raz - i zobaczyłam to!
Wiem że test po takim czasie nie jest ważny ale wcześniej kiedy naprawdę były negatywne zazwyczaj zostawały tak samo puste jak na początku. Jak myślicie czy mogę zacząć się cieszyć czy przeczekać? 🫣❤️
Ale nie za bardzo rozumiem bo piszesz,że zaraz po zrobieniu test był pozytywny a później po wyciągnięciu zobaczyłaś to samo. Więc gdzie tu jest problem? Czy może jednak rano był negatywny?
 
Ale nie za bardzo rozumiem bo piszesz,że zaraz po zrobieniu test był pozytywny a później po wyciągnięciu zobaczyłaś to samo. Więc gdzie tu jest problem? Czy może jednak rano był negatywny?
nieee. Chodziło mi o to że test miał kreseczkę ale o wiele jaśniejsza niż ta na zdjęciu
 
Ale nie za bardzo rozumiem bo piszesz,że zaraz po zrobieniu test był pozytywny a później po wyciągnięciu zobaczyłaś to samo. Więc gdzie tu jest problem? Czy może jednak rano był negatywny?
ale kreska była o wiele jaśniejsza. Tak napisałam w poście haha 🤣🥰
 
reklama
Do góry