reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważymy się

olii widzisz, mi też wszyscy mówią, że ja nic nie przytyłam, a ja już tyle do przodu jestem, najlepsze jest to że ja też się nie czuję abym dużo przytyła, i też sprawna fizycznie jestem że ho ho :p takie fikołki i wygibasy mogę robić że aż zabawne to jest :p gorzej było w pierwszym trymestrze, wtedy chodziłam powoli i ostrożnie aby nie zemdleć, nie zasłabnąć, lub nie zwymiotować :O a teraz to tylko zwalniam tempa jak macica twardnieje
czarna anutka ty się zbyt wiele nie przejmuj wagą, najważniejsze to zdrowo się odżywiać i by maluch miał wszystko co najlepsze ;) po ciąży schudniesz, już z Ciebie maluch wszystko wyssa zobaczysz :) przeważnie karmiące kobiety to chudzinki :) a wogóle zajęcie dzieckiem, niedosypianie, i duża ilość obowiązków domowych i zobaczysz waga zaraz w dół pójdzie
jutka Ty szczuplaczku :p
 
reklama
dziewczyny nie macie wrażenia, że przybieranie na wadze zwolniło tempa? bo kurcze, u mnie tak ;/ nie wiem czy to dobrze czy źle..od zeszłego miesiąca przybrałam tylko 200 gramów...
 
Ja tak mam. Mi w ogóle najwięcej przybyło w 2 trymestrze - teraz już baardzo mało mnie przybywa... Oby tak dalej;-) Ale niuni na pewno jeszcze troszkę przybędzie to i z kg może 2 będzie na bank więcej.. U mnie w ogóle waga zwiększa się falami... niby nic nie przybywa aż tu nagle 3 kilo... potem znowu spokój i znowu ;-)

Mam na plusie 15 kg więc wystarczy....
 
no u mnie teraz równe 8 kg przybyło, także nic tylko się cieszyć, ale właśnie zmartwiło mnie to, że teraz osttanio tylko tyle mi przybyło, bo to bardzo mało przez cały miesiąc 200 gramów tylko...a ja myślałam, że to co wyższy trymestr tym szybciej waga w górę idzie, ale jednak chyba tak nie jest..a jeszcze dodatkowo wyczytałam, że kilka tyg przed samym porodem waga się zatrzymuje, lub nawet spada :O a ja nie chcę jeszcze rodzić, jeszcze ładnych parę tyg przede mną !!!
p.gif
 
reklama
Do góry