reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcierka na wypadanie włosów w ciąży

G

gość2502

Gość
Hej dziewczyny, obecnie jestem w ciąży ale lecą mi włosy na potęgę... Niestety przed też miałam takie okresy a teraz często ich nie myłam, bo musiałam leżeć szczególnie na początku z powodu krwiaka,który był blisko i dzidzi i zaczęły znów mi lecieć kłaczki :( powiedzcie czy wcierki w ciąży na skórę głowy można stosować? Bo już się gubię od tych informacji w necie a nie chciałabym sobie zaszkodzić... Kiedyś chętnie używałam naparu z kozieradki lub wcierki z sattvy na skórę głowy a teraz tylko szampon i odżywka i nic więcej bo boje się, że nie wolno. Jakie macie zdanie? 🤔
 
reklama
Mi w pierwszym trymestrze włosy leciały na potęgę i miałam takie samo myślenie jak Ty (czy można wcierki czy nie). Ale potem w drugim i trzecim trymestrze włosy przestały wypadać. Po pierwsze: hormony, po drugie: niektóre babki mówią, że witaminy ciążowe też pomagają na włosy (ja brałam Femibion). Może poczekaj aż się samo unormuje :)
 
Mi w pierwszym trymestrze włosy leciały na potęgę i miałam takie samo myślenie jak Ty (czy można wcierki czy nie). Ale potem w drugim i trzecim trymestrze włosy przestały wypadać. Po pierwsze: hormony, po drugie: niektóre babki mówią, że witaminy ciążowe też pomagają na włosy (ja brałam Femibion). Może poczekaj aż się samo unormuje :)
Ja już mam za sobą czwarty miesiąc i dalej lecą wiesz... Może to też przez stres związany z iv... Bo zaszłam dzieki iv... I teraz wychodzi mi ten cały stres :(
 
Ja już mam za sobą czwarty miesiąc i dalej lecą wiesz... Może to też przez stres związany z iv... Bo zaszłam dzieki iv... I teraz wychodzi mi ten cały stres :(
Ja dzisiaj 17tc i lecą tak, że masakra. Biorę kompleks witamin dla ciężarnych a i tak to nic nie daje. Co ma wypaść to wypadnie, nic na to już nie poradzę 😉
 
reklama
Ja wolałabym nie być miejscami łysa haha a się zapowiada 😣
Doskonale Cie rozumiem, no ale nie zawsze da się ogarnąć ten proces. Mojej siostrze w ciąży nie spadł ani jeden włos z głowy, za to jak przestała KP to wyleciało jej tyle, że aż płakała z bezsilności. Była u tryhologa, endokrynologa, dermatologa i ginekologa i jedyne co jej zostało po tych wizytach i lekach, wcierkach i miksturach to pusty portfel 😂 hormony żyją swoim życiem w czasie ciąży 😉
 
Do góry