reklama

Wczasy nad jeziorem czyli podbijamy Mazury

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez mamusia87, 4 Marzec 2011.

1. mamusia87

mamusia87 szczęśliwa mama

Dziewczynki czekam tu na propozycję wypoczynku z dzieckiem nad naszymi jeziorami.

2. kici69

kici69 szczęśliwa kwietniówka'10

hmm... ja kocham Ruciane-Nida, więc mogę śmiało polecić te rejony. w kadzidłowie jest fajny park dzikich zwierząt gdzie można pojechać z dzieciem na wycieczkę :-)

3. reklama
  4. Katik

Katik ...jestem mamą...

Pasym, 30 km od Olsztyna, nad brzegiem jeziora Kalwa. Polecam osrodek "Kalwa".
    Bardzo dobry standard domkow typu BRDA, 4-6 osobowych, z wlasnym aneksem kuchennym, oczywiscie istnieje mozliwosc stolowania sie w ww kompleksie osrodkow.
    Dla gosci dostepne sa:
    basen
    sauna
    koty tenisowe
    kregielnia
    stadnina koni...

wiecej:
    "Kalwa" O�srodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy - Wypoczynek Mazury

5. mamusia87

podbijam temat wczasów nad jeziorem dalej poszukujemy czegoś atrakcyjnego, może któraś z was chce się dołączyć my urlop zaczynamy 11 lipca zapraszam razem zawsze raźniej ;)

6. nata001

nata001 Mama Julki

my mamy dom pod Giżyckiem :)

7. mamusia87

oooo może powiesz coś więcej na ten temat :)

mój teść miał się kolegi zapytać właśnie o domki w okolicy giżycka ;-)

8. nata001

nata001 Mama Julki

do jest w miejscowości Kruklanki - jakieś 10km od Giżycka (wieś naszpikowana agroturystyką, ośrodkami wypoczynkowymi) nad jeziorem Gołdapiwo :)

Dom w zasadzie jest własnością moich teściów - składa się z kuchni, garażu i gigantycznego pokoju z łazienką.

Nik w nim nie mieszka- jak przyjeżdzamy to urzędujemy tam.

9. mamusia87

Nata to może porozmawiaj z teściami jaki byłby koszt wynajęcia domku na 7 dni a ja porozmawiam z mężem co o tym myśli :-) oglądałam stronę gminy Kruklanki i okolica jest piękna. A i mam jeszcze pytanie czy jest dostęp do jeziora żeby popływać i połowić ryby?

10. reklama
  11. kici69

kici69 szczęśliwa kwietniówka'10

byłam kilka razy w giżycku. Bardzo fajne miasteczko.
    My nie wiemy jeszcze kiedy na urlop pójdziemy... nie wiemy czy będziemy mieć pieniążki... :-( ale my z reguły urlopujemy się w sierpniu.

12. mamusia87

ja postanowiłam że pieniążki za zwrot z podatku przeznaczymy na wakacje bo w innym wypadku nie pojechalibyśmy nigdzie ...

Poleć forum