reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczasy nad jeziorem czyli podbijamy Mazury

Nata to może porozmawiaj z teściami jaki byłby koszt wynajęcia domku na 7 dni a ja porozmawiam z mężem co o tym myśli :-) oglądałam stronę gminy Kruklanki i okolica jest piękna. A i mam jeszcze pytanie czy jest dostęp do jeziora żeby popływać i połowić ryby?

Domek nie jest nad jeziorem - bo to taki murowany, a nie letniskowy - ale do jeziora jest niedaleko, z atrakcji jest także wioska indiańska, niedaleko oraz puszcza borecka a w niej żubry - jest też specjalna zagroda w której one łażą i można popatrzeć z bliska.

Zapytam teściów
 
reklama
jesli nie zalezy Wam na zwiedzaniu, jakis atrakcjach, tylko odpoczynek nad jeziorem to jak dla mnie fajne sa tez Siemiany, Makowo. Sklepiki i bary sa, sa domki, pola namiotowe, jeziorko, imprezy w tawernach, blisko do miasta (Iława max 10km).
 
]do jest w miejscowości Kruklanki - ja[/B]kieś 10km od Giżycka (wieś naszpikowana agroturystyką, ośrodkami wypoczynkowymi) nad jeziorem Gołdapiwo :)

Dom w zasadzie jest własnością moich teściów - składa się z kuchni, garażu i gigantycznego pokoju z łazienką.

Nik w nim nie mieszka- jak przyjeżdzamy to urzędujemy tam.

w Kruklankach poczęła się Zosia :-)
 
Do góry