reklama

Wczasy z dziecmi .. prosze o pomoc

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez majusz, 13 Styczeń 2013.

1. majusz

majusz Zaciekawiona BB

dzien dobry mam zamiar z mezem wybrac sie w maju na wczasy z dwojka dzieci 3 lata i 8 miesiecy zastanawiamy sie nad Majorka , Ibiza i teneryfa ? czy ktos z was byl i moze mi polecic ktores z tych miejsc?

2. happybeti

happybeti show must go on...

Z tego, co mi wiadomo, to Ibiza raczej nie jest miejscem do wypoczynku z małymi dziećmi ;-)- to raczej "kraina " dyskotek:tak:.Na Waszym miejscu skreśliłabym z miejsca:tak:.Bo, oczywiście, nie wszędzie są dyskoteki, ale...wiesz, na co trafisz i jakie sąsiedztwo?

3. reklama
  4. jeanta

jeanta Fanka BB :)

Hej :) my bylismy na Majorce w stolicy Palma! Jest przepieknie,bezpiecznie i naprawde warto pojechac! W listopadzie bylismy w Egipcie z 5 msc corcia i bylo rewelacyjnie! Nie bylo tak goraco jak w sezonie takze mala zniosla super! Pozdrawiam

5. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

My takze bylismy na Majorce tylko w miejscowosci Callas de Mallorca bardzo POLECAM i jeszcze hotel Maria Eugenia rewelacyjne jedzenie ,pokoje ok basen i zabawy dla dzieci(spokojne miasteczko)typowo dla rodzin z dziecmi!!!Polecam!!!

6. Kasiek1983

Kasiek1983 Fanka BB :)

Byłam na Majorce w Palmie, pięknie ale po drugiej strony wyspy, okolice miejscowości Alcudia podobno jest bardziej "rodzinnie". W Palmie nie było wiele dzieci, byliśmy z mężem we wrześniu.

7. majusz

majusz Zaciekawiona BB

dziekuje bardzo za odpowiedzi a chyba jednak padnie na Minorke :) ponoc wyspa stworzona dla rodzin z dziecmi :)

8. kaTekla

kaTekla ja

a nie wolisz sprobowac z kontynentalna hiszpania? bylam na minorce kiedys i wcale tak rodzinnie tam nie jest... w gruncie rzeczy chyba majorka i minorka sa do siebie podobne pod wzgledami imprez i zycia towarzyskiego. odradzam jechac z dzieckiem...
    odkad urodzilam coreczke wybieramy z mezem na wakacje spokojniejsze miejsca. oczywiscie tez nie jakies odludzia, bo to z kolei sie zanudzic mozna na takim urlopie... ale na przyklad murcja to atrakcyjna czesc hiszpanii, gdzie da sie rodzinnie wyjechac... kto byl ten wie ;). wracamy tam rok w rok... a w tym po raz pierwszy z mezem wszystko sami zalatwiamy. moja przyjaciolka polecila mi odpowiednie strony zeby zabukowac przez internet hotel i przelot. na accorhotels znalezlismy fajny hotel nad samym morzem... ladny a do tego na miejscu jest opiekunka do dziecka ktora mozna wynajac i specjalne grupy integracyjne dla maluchow ;). mam nadzieje, ze ninka bedzie sie dobrze bawic a my przede wszystkim..wypoczywac ;).

9. majusz

majusz Zaciekawiona BB

patrzylam na ta miejscowosc co mowilas ale szkoda ze zadne biur nie organizuje tam podrozy bo wolalam miec wszystko naszykowane pewnie i z all inclusiv;/

10. reklama
  11. kusmir

kusmir Fanka BB :)

na ibizie wieczna dyskoteka, na majorce w maju jeszcze może byc chłodnawo, więc teneryfa ;)

12. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Z dzieckiem 8 miesięcy? będzie ciężko o dobry wypoczynek, dużo obowiązków mało rozrywek, wiem bo przerabialiśmy to.:tak:

Poleć forum