reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczasy z niemowlakiem

Pazazdroscic wszystkim urlopowiczom u nas niestety tylko praca i praca. Za to we werzesniu wybieramy sie do Polski i juz nie moge sie doczekac. Rodzicow nie widzialam juz prawie 2 lata :(
 
reklama
My jedziemy do Okuninki nad jeziorko na tydzien...potem na kilka dni pod Wloclawek na wies.no i potem do moich rodzicow do Bydgoszczy tam posiedzimy kolejny tydzien potem zostawiamy dziwczyny pod opieka moich rodzicow i jedziemy sobie na dwa dni nad morze taki romantyczny wypad by odreagowac:-p:rofl2:
Tynka jedziecie do tej Okuninki z jeziorem Białym, blisko Włodawy? To rzut beretem od mojego Chełma. Może się spotkamy?
 
Ja pochodze z Ostrowca Swietokrzyskiego (to takie miasteczko w swietokrzyskim) a moj maz z Bialegostoku wiec odwiedzimy oba te miejsca :):) i mam nadzieje ze starczy nam na to czasu.
 
MariaOla nie jesteś osamotniona. My też nie będziemy nigdzie wyjeżdżać, bo nie dostaniemy urlopu. Najszybciej będziemy mieli wolne jesienią :-(
 
A my planujemy krótki wypad do Zakopanego, bo Sebastian po raz pierwszy od dwóch lat :wściekła/y:dostał dłuższy urlop :tak::-):happy2:, ale jeszcze nie wiadomo na pewno, czy nasze plany zostaną zrealizowane :crazy::confused::eek:
 
Już się drugi raz chwalę na forum. W poniedziałek na 2 tyg wyjezdzam do Darłówka nad morze....Mam nadzieję, ze mały nie będzie chorował i dobrze zniesie wyjazd. Trochę się obawiam czy nie da nam w kość. Urlopu wspólnego tak długiego to nie mieliśmy od kilku lat chyba.
Ja to lubię siedziec na plaży i taplac się wwodzie, tudzież piasku od rana do wieczora...nie wiem jak to będzie z małym na plazy....tj. aby nie przedobrzyć ...i żeby się nie przegrzał.....:confused:
 
reklama
No widzisz tynka jak fajnie. Naprawdę mogłybyśmy się spotkać. Albo my nawiedzilibyśmy Okunikę alby wy zajechalibyście do Chełma. Zapraszam! jeszcze zgadamy się na forum. :-):-):-)
 
Do góry