reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczasy z niemowlakiem

reklama
Nie wiem, czy tu sie wypowiedzieć, ale innego odpowiedniego wątku nie znalazłam:-D. Otóż jutro pierwszy raz jadę z Hanią w dalszą podróż. Z racji tego, że nie posiadamy auta, Hanie pierwszy raz jedzie do pradziadków na wieś:tak::-). Ja sama z jednej strony już sie nie mogę doczekać, bo jak byłam mała uwielbiałam tam jeździć, z drugiej strony jestem pełna obaw o Hanie. Wprawdzie to tylko jeden dzień, ale cała zmiana otoczenia, zmieniony rytm dnia, dom pełem ludzi (zjazd całej rodziny)... Na dodatek rodzinka mieszka nad samym jeziorem, więc obawiam sie o komary i inne owady:wściekła/y:. Już i tak u nas w mieście pełno tego fruwa:wściekła/y:. Hania będzie mogła zobaczyć, krowy, świnki, kaczki, superrrrrrrrrrrr:-):-):tak::tak::-D:-D. Mam nadzieję, że wypad się uda:tak:.
 
a mysmy juz byli nad morze i u rodziny ale to w maju, a teraz wyjezdzamy na slub i maly zostaje z dizadkami, strasznie si eboje ze oni sobie nie poradza bo Michas przeciez nie jets na butli tylko na cycku :-( no ale moze go naucza pic z butelki...
 
reklama
ania_zywa - na komary kup plasterki bez bzzz w aptece. Czasem nawet działają :-)

Elutka, przykro mi bardzo z powodu zemsty Faraona. Mówi się, ze europejczyk w krajach afrykanskich powinien pic do wiekszosci posilkow wino, wtedy takie sytuacje zadziej maja miejsce.

Karlam - jak bedzie głodny a nie bedzie cycka to napewno zje :-) samo sie dziecko nie zagłodzi :-) udanej zabawy zycze!
 
Do góry