reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczasy z niemowlakiem

... a Filip, dziekuję, dobrze. gorzej babci było, bo Filip z nami nie jeździł, a zajmowała sie nim babcia w polsce:tak:. nawet nas poznał jak wrócilismy:happy:

Ale chyba babcia nie miała dość Filipka :crazy:? Mocno dał jej popalić? Fajowo, że was jeszcze poznał.
Ja znam dziecko, które miało rok i 3 miechy jak jego rodzice pojechali na mazury na 2 tygodnie i ich niestety nie poznał :no: Tym dzieckiem był Maćka bratanek ;-):-D
 
reklama
Ooooooo i Ticzka na dyżurku z samego rana:-)

MamoAntosiowa ... bardzo mi przykro .... ale z tym dyżurem z samego rana mi coś nie wyszło :-D;-) ... zostałam powołana do zabawiania mojego małego szkraba, który znowu chciał spać :dull:
.... a tak w ogóle to dlaczego ja dopiero teraz odkopałam ten Twój post :confused::confused2::sorry:?????????
hehehe .... a Ticzka jest fajna .... :-D;-)
 
Tak moja mama byla nim zajeta,ze nie zauwazyla,ze jej corka nie zdazyla wrocic z siusiu bo panu kierowcy sie spieszylo bardzo...Ale po pol godziny po mnie wrocili-to tak na marginesie;-)

Wyrodnictwo to już u was tradycja rodzinna :-D



Przeczytałam cały wątek z nadzieją na jakieś rady co do wyjazdu, a tu nic ... same przechwałki ;-)
Z perspektywy czasu i już po wyjazdach, macie może jakieś uwagi, o których należaloby pamiętać, co należy wziąć i takie tam ?
 
MariaOla, ja bralam "cala" apteke, ale to dlatego, ze wiedzialam, ze w Zwardoniu nie ma nic gdzie moglabym w razie czego cos kupic.

A tak poza tym, to w sumie nic specjalnego nie bralam, wszystko tak jakbym jechala gdzies do kogos. Jedna rzecz ktora mi sie przydala to pol litrowy termos na wode do mleczka i herbatki. To ze soba nosilam, bo chodzilismy w gory, a tam o wode raczej ciezko bylo.
 
reklama
Odświeżam wątek:-)
Chcielibyśmy wyjechać w lecie w Bieszczady, znajomi maja domek. Tylko zastanawiam się czy to dobre miejsce na wyprawę z dzieckiem, czy Antek nie będzie się tam nudził:baffled:. Co o tym myślicie? A Wy macie juz jakieś plany wczasowe?
 
Do góry