reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczasy z niemowlakiem

bb225

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2007
Postów
60
yjeżdżam z moim synkiem nad jezioro na 2 tyg, w chwili wyjazdu bedzie miało 5 miesięcy czy takie malca mozna kąpać w jeziorze i jaka temp powinna być wody i powietrza czy raczej cały czas powinien przebywać w cieniu
 
reklama
Myślę że woda w jeziorze jest zbyt chłodna żeby tak całego maluszka zanużyć ale myślę że spokojnie u ciebie na rekach możesz małemu zanużyć nóżki. Większość czasu przebywaj w cieniu a w południe najlepiej zostań w pokoju. Trzeba uważać żeby nie przegrzać Maluszka mnie się to ostatnio zdarzyło ale skończyło się tylko jednorazowymi wymiotami a po podaniu piersi wszystko wróciło do normy... ale do dzisiaj mam wyrzuty sumienia że byłam lekkomślna i w upały nosiłam Nadię w nosidełku.:zawstydzona/y:

Elu może dokleisz ten wątek w bardziej odpowiednie miejsce :tak: żeby nie zaśmiecać forum.
 
My jedziemy w sobote na 2 tygdonie do Zwardonia. Dzidzia juz spakowana. Niestety musze brac wszystko, bo tam nie ma nic dzieciowego. Dobrze, ze w razie czego 10km dalej jest Biedronka.

Jedna rzecz mnie tylko niepokoi, bo tam nie ma zadnego lekarza. Spakowalam chyba wszystkie mozliwe leki dla Roberta, oby nie byly potrzebne. :no:

A tak poza tym, to nasze dziecko ma jedna swoja torbe,a my mamy druga taka sama na pol. Oprocz tego osobno jeszcze pieluchy i mleko. Echhh... i jak tu jechac z niemowlakiem pociagiem gdzies na dluzej. :confused2:
 
Msam tylko nadzieje, ze pogoda nam dopisze, bo narazie to strasza 16st i deszczem do niedzieli. Oby potem bylo lepiej.

A Wy wybieracie sie gdzies z maluszkami? Jak tak to napiszcie mi co bierzecie, bo moze cos przegapilam? :szok:
 
reklama
My jedziemy do Okuninki nad jeziorko na tydzien...potem na kilka dni pod Wloclawek na wies.no i potem do moich rodzicow do Bydgoszczy tam posiedzimy kolejny tydzien potem zostawiamy dziwczyny pod opieka moich rodzicow i jedziemy sobie na dwa dni nad morze taki romantyczny wypad by odreagowac:-p:rofl2:
 
Do góry