reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża, ból brzucha w terminie @

Dołączył(a)
9 Czerwiec 2021
Postów
11
Hej!
Takie szybkie pytanko!
Czy któraś z Was mając pozytywny test ciążowy miała dość silne bóle brzucha w terminie spodziewanej @? Staram się już prawie 3lata. Niedawno znaleziony polip w macicy.
Aktualnie jestem w 27dc, cykle mam 25-28dni. Wcześniejsza @ była 14.05, owulacja monitorowana 24-25.05.
05.06 pierwszy raz wyszedł mi pierwszy pozytywny test,
A na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, zdjęcie poniżej. Za wcześnie aby iść do lekarza, byłam byłam na becie. Boję się bo już raz poroniłam…
 

Załączniki

  • BD65AAB8-EC29-4F47-ADC7-773E4BBE41E5.jpeg
    BD65AAB8-EC29-4F47-ADC7-773E4BBE41E5.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 441
reklama
Hej!
Takie szybkie pytanko!
Czy któraś z Was mając pozytywny test ciążowy miała dość silne bóle brzucha w terminie spodziewanej @? Staram się już prawie 3lata. Niedawno znaleziony polip w macicy.
Aktualnie jestem w 27dc, cykle mam 25-28dni. Wcześniejsza @ była 14.05, owulacja monitorowana 24-25.05.
05.06 pierwszy raz wyszedł mi pierwszy pozytywny test,
A na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak, zdjęcie poniżej. Za wcześnie aby iść do lekarza, byłam byłam na becie. Boję się bo już raz poroniłam…
Mnie dość mocno bolało podbrzusze oraz krzyż w terminie miesiączki , dla spokoju zrób sobie betę i zobacz przyrost - trzymam kciuki :)
 
Mnie też trochę bolało podbrzusze :), pamiętam że chyba nawet tak ciągnęło, że nie mogłam ręki podnieść. to chyba normalne jeżeli nie jest to ostry ból ;)
Powodzenia :)
 
Ja miałam bardzo silne bóle podbrzusza aż mnie czasami składało w pół do tego dokuczał mi ból prawego jajnika byłam przekonana ze na dniach dostanę okres...
ale nie dostałam i teraz 24 tydzień ❤️
Także głowa do góry wszystko będzie dobrze❤️😘
 
Nie chce źle wyrokować, ale jeżeli pozytywny test wyszedł już 05.06 to ta kreska powinna być już dużo ciemniejsza. Na betę najlepiej iść po 48 h lub 72 h po pierwszym oznaczeniu. W poniedziałek nie będzie juz sensu. Jeżeli ból przypomina skurcze to też niestety nie wróży to dobrze.
 
Ja miałam bardzo silne bóle podbrzusza aż mnie czasami składało w pół do tego dokuczał mi ból prawego jajnika byłam przekonana ze na dniach dostanę okres...
ale nie dostałam i teraz 24 tydzień ❤️
Także głowa do góry wszystko będzie dobrze❤️😘
Uspokajacie mnie dziewczyny. Właśnie wróciłam do domu, musiałam wziąć paracetamol bo nie wysiedziałabym z bólu. Z ciekawości zrobiłam kolejny test paskowy. Kreska mocniejsza jeszcze niż wczoraj o tej porze. Ale niestety ból brzucha i krzyża również..
 

Załączniki

  • A007B6DB-4E57-450D-9B16-9F6FD26346A2.jpeg
    A007B6DB-4E57-450D-9B16-9F6FD26346A2.jpeg
    273,5 KB · Wyświetleń: 111
Nie chce źle wyrokować, ale jeżeli pozytywny test wyszedł już 05.06 to ta kreska powinna być już dużo ciemniejsza. Na betę najlepiej iść po 48 h lub 72 h po pierwszym oznaczeniu. W poniedziałek nie będzie juz sensu. Jeżeli ból przypomina skurcze to też niestety nie wróży to dobrze.
To był robiony test po południu. Dziś zrobiłam o tej samej porze jest już ciemniejsza.
 

Załączniki

  • 91339A56-E04E-4BAC-814A-B081C6833717.jpeg
    91339A56-E04E-4BAC-814A-B081C6833717.jpeg
    273,5 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Testy na pewno są pozytywne, a bóle prawdopodobnie zupełnie normalne. Ja teraz jestem w 8 tygodniu, a nadal mam bóle jak na okres, chociaż oczywiście znacznie lżejsze. Ale to jest zupełnie normalne, macica w końcu się musi powiększyć dla lokatora. ;) A jak dziś robiłaś betę, to powtórz ją jeszcze w piątek. Trzymam kciuki! ☺️
 
Do góry