reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża , ból jajnika

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Hej dziewczyny . Jestem po ciazy Pozamacicznej i usunięciu jajowodu.. udało mi sie o dziwo zajść w kolejną ciążę . Zrobilam test ciążowy jakos 9 dni po owulacji I wyszedł pozytywny. Zmęczenie , senność , bolesnosc piersi.. do miesiaczki zostalo mi jeszcze 4 dni . Moje pytanie. Czy bol jajnika , a raczej nie bol tylko uczucie ciepła jakby coś tam było (okolice jajowodu) to normalna sprawa? Nie boli mnie typowo jak na miesiaczke tylko ten jajnik lub jajowod prawy na samym dole.. ucisk delikatny, dyskomfort .. cieplo I swędzenie
. Bardzo sie boje ze to może byc kolejna Cp.
 
reklama
Pamiętam, że ja tak miałam na samym początku. To chyba normalne uczucie. Zrób betę z krwi i powtórz po 2 dniach i sprawdź przyrost. Te objawy wcale nie muszą świadczyć o Cp
 
Właśnie jestem na IP . Przyjechalam tutaj bo po prostu strach na myśl o Cp mnie paraliżuje . Nic nie widać na usg bo to jest jakos 3,5 tygodnia od ostatniej miesiaczki . Właśnie pobrali mi krew i czekam na bete
 
Pewnie myślą że jakas histeryczka na ginekologie wpadła no ale mam jeden jajowod I chciałabym mieć dziecko choć jedno w swoim życiu. Chcialam zeby sprawdzili mi jajnik czy wszystko ok bo nie wiem czemu czuje tam laskotanie I ucisk ale niczego sie nie dowiedziałam. Tylko tyle że byla owulacja I widac ciałko zolte
 
Na usg będzie widać dopiero jak beta będzie miała 1000. Nie stresuj się. A po to są żeby pomóc w takiej sytuacji i doskonale rozumiem Twój strach. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Daj znac jak tam sytuacja
 
A Ciebie też jajnik albo jajowod tak laskotal? Czulas jakby ucisk ze tam cos sie dzieje? Bo nie chodzi mi o sam środek podbrzusza tylko wlasnie obręb jajnika lub jajowodu ..
 
Możliwe że wszystko będzie dobrze.. oczywiście polozne sie tak patrzą ze jakby mogły to by stad wypierdo***ly na zbity pysk .. masakra ,czekam jeszcze na wynik poki co
 
reklama
reklama
Do góry