reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża , ból jajnika

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Hej dziewczyny . Jestem po ciazy Pozamacicznej i usunięciu jajowodu.. udało mi sie o dziwo zajść w kolejną ciążę . Zrobilam test ciążowy jakos 9 dni po owulacji I wyszedł pozytywny. Zmęczenie , senność , bolesnosc piersi.. do miesiaczki zostalo mi jeszcze 4 dni . Moje pytanie. Czy bol jajnika , a raczej nie bol tylko uczucie ciepła jakby coś tam było (okolice jajowodu) to normalna sprawa? Nie boli mnie typowo jak na miesiaczke tylko ten jajnik lub jajowod prawy na samym dole.. ucisk delikatny, dyskomfort .. cieplo I swędzenie
. Bardzo sie boje ze to może byc kolejna Cp.
 
reklama
Dzieczyny mialyscie sytuację że kreska na teście przesunela się???
 

Załączniki

  • IMG_20190604_153509.jpg
    IMG_20190604_153509.jpg
    489 KB · Wyświetleń: 724
reklama
Dziewczyny powtórzyłam, wszędzie widzę cienie. Ten test jest czulszy. Także nic z tego
 

Załączniki

  • IMG_20190604_165021.jpg
    IMG_20190604_165021.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 790
  • IMG_20190604_174045.jpg
    IMG_20190604_174045.jpg
    302,8 KB · Wyświetleń: 780
Dziś 37, miesiączkę powinnam mieć za 5 dni. Mam 42/46 dniowe cykle..
Strasznie długie , jesteś pod kontrolą gina ? bo wiem że często tak długie cykle są bezowulacyjne ,mam koleżanki i musiały mieć stymulację owulacji , ale jeśli widzisz cień ,który pojawił się nie później niż po 5 min ,to poszłabym zrobić bete
 
Strasznie długie , jesteś pod kontrolą gina ? bo wiem że często tak długie cykle są bezowulacyjne ,mam koleżanki i musiały mieć stymulację owulacji , ale jeśli widzisz cień ,który pojawił się nie później niż po 5 min ,to poszłabym zrobić bete

Jestem :) mam pcos, cieszę się, że w ogóle je mam :D
 
reklama
Do góry