reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciaza czy moja wyobraźnia

Hairqueen

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2020
Postów
30
Hej dziewczyny .
Moje cykle wąchają się w granicach 28-30 dni . U ginekologa byłam 13.07 i widział ciałko żółte na jajniku ( czyli owulacja musiała mieć miejsce ) . Ostatnie przytulanki były 13.07 i 14.07 powiedzcie mi czy jeśli zrobiłam betę 20.07 ( 5 dni przed spodziewanym okresem ) to czy wynik mógłbyc miarodajny ? Niestety beta wyszła mi niska .. czy w ogóle mogę mieć nadzieje , że jeszcze w tym cyklu nam się uda , czy może zrobić jeszcze raz test ciążowy w dniu spodziewanej ?:) dodam iż na okres zawsze bolały mnie piersi a teraz mam tylko bardzo wrażliwe sutki ( gdzie w tym momencie jest 3 dni do miesiączki ) .
 
reklama
Hej dziewczyny .
Moje cykle wąchają się w granicach 28-30 dni . U ginekologa byłam 13.07 i widział ciałko żółte na jajniku ( czyli owulacja musiała mieć miejsce ) . Ostatnie przytulanki były 13.07 i 14.07 powiedzcie mi czy jeśli zrobiłam betę 20.07 ( 5 dni przed spodziewanym okresem ) to czy wynik mógłbyc miarodajny ? Niestety beta wyszła mi niska .. czy w ogóle mogę mieć nadzieje , że jeszcze w tym cyklu nam się uda , czy może zrobić jeszcze raz test ciążowy w dniu spodziewanej ?:) dodam iż na okres zawsze bolały mnie piersi a teraz mam tylko bardzo wrażliwe sutki ( gdzie w tym momencie jest 3 dni do miesiączki ) .
A jaka mialas betę ?
 
Hej dziewczyny .
Moje cykle wąchają się w granicach 28-30 dni . U ginekologa byłam 13.07 i widział ciałko żółte na jajniku ( czyli owulacja musiała mieć miejsce ) . Ostatnie przytulanki były 13.07 i 14.07 powiedzcie mi czy jeśli zrobiłam betę 20.07 ( 5 dni przed spodziewanym okresem ) to czy wynik mógłbyc miarodajny ? Niestety beta wyszła mi niska .. czy w ogóle mogę mieć nadzieje , że jeszcze w tym cyklu nam się uda , czy może zrobić jeszcze raz test ciążowy w dniu spodziewanej ?:) dodam iż na okres zawsze bolały mnie piersi a teraz mam tylko bardzo wrażliwe sutki ( gdzie w tym momencie jest 3 dni do miesiączki ) .
A jaka beta? Niska to może być np 10 co oznacza wczesna ciąże a może być 2 i bra ciąży. Więc nie wiadomo jak mamy to interpretować zwłaszcza słowo "niska beta".
 
Niemożliwe jest by beta pokazała coś w dniu, w którym ją zrobiłaś. Zanim zacznie wydzielać się hormon mija min. 6 dni, bo najpierw musi dojść do implantacji. Powtórz betę lub zrób test w dniu spodziewanej miesiączki (o ile nie przyjdzie).
 
Za wcześnie zrobiona beta, zrób test w dniu spodziewanej @ , a objawy ... zawsze jak się starasz, to nagle wszytko jest inaczej niż zawsze ,psychika działa
 
reklama
reklama
To nie jest niska beta, tylko brak bety jakiejkolwiek w Twoim organizmie. Ale to zdecydowanie za wcześnie, zrób w dniu spodziewanej miesiączki, bo jak była owulacja to szanse są duże!!! Powodzenia
 
Do góry