reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża - czy to poronienie?

Dołączył(a)
3 Maj 2022
Postów
4
Cześć, do lekarza idę jutro - wiadomo dziś dzień wolny, ale już pomału wariuje, wiec postanowiłam założyć wątek. Czy któraś z Was podczas krwawienia/plamienia we wcześnej ciąży (obecnie 7-8 tydzień) spotkała się z wydobywaniem z pochwy niewielkich strzępków… krwi? tkanek? nawet nie wiem co to jest. Tydzień temu zaczęłam krwawić, dostałam luteinę i krwawienie ustało (przez dwa kolejne dni wydobywały się ze mnie jakieś strzępki) - podczas badania serce maluszka biło normalnie, później pojawiał się tylko śluz, ale wczoraj zaczęłam plamić i znów wydobywają się ze mnie takie dziwne strzępki. Widać je i na papierze i na muszli. Czy mam się czym niepokoić? Czy któraś z Was miała podobnie? Dodam, że zawsze miałam problem z nieregularnym okresem i może to jakaś część endometrium, bo zarodek nie wypełnia jeszcze całkowicie macicy?
 
reklama
Jeśli nie boli ciebie brzuch to raczej na spokojnie, oczyszczasz się np z krwiaka . Lekarz stwierdził skąd te krwawienia ?
W razie właśnie dużego niepokoju zawsze możesz jechać na oddział żeby sprawdzili czy wszystko jest ok.
 
Jeśli nie boli ciebie brzuch to raczej na spokojnie, oczyszczasz się np z krwiaka . Lekarz stwierdził skąd te krwawienia ?
W razie właśnie dużego niepokoju zawsze możesz jechać na oddział żeby sprawdzili czy wszystko jest ok.
Nie, lekarka powiedziała tylko przy pierwszym USG, które miałam w zeszły poniedziałek, że widzi płyn w macicy, stąd też to krwawienie i żebym odpoczywała. Dostałam zwolnienie w pracy i wypoczywałam. Ale nie dostałam informacji skąd to krwawienie się wzięło. Właśnie naczytałam się o krwiakach i też trochę uczepiłam się tej myśli, że to właśnie może być schodzący krwiak.
 
Ja poroniłam kiedyś w 8 tygodniu, nie bolał mnie brzuch w ogóle, ale krwawienie było bardzo, bardzo obfite, bez żadnego plamienia wcześniej ani nic. I były tam strzępki tkanek, ale to tego nie dało się nazwać planieniem, bardziej krwotokiem 🙂
 
Ja zaczęłam krwawić krotko, ale bardzo mocno i że skrzepami w 6 TC. Krwiak się wylał, na szczęście córka dała radę 😊 po badaniu w szpitalu jak i tydzień po szpitalu po badaniu u lekarza , na tej końcówce od USG dopochwowego był jeszcze taki jakby skrzep, strzępki tkanki i lekarz mówił, że to właśnie jesczze resztki krwiaka. Skurczy żadnych nie było. Do końca ciąży nie było już żadnego palmienia. Jechałam wieczorem w nd wtedy na IP.
 
Ja 3razy plamilam w ciąży poprzedniej. I z każdym plemieniem byłam na sorze.. Lepiej czasem jechać , skontrolować niż czekać. U jednej takie plemienia to coś normalnego. U innej to złe objawy..
 
reklama
Update po dzisiejszej wizycie!
Wszystko jest Ok i rozwija się prawidłowo 😍🥰 7 tydzień ❤️
moja zona ma krwawienie od dzisiaj południa, tydzień 5 ty. Oraz niestety widoczne było kawałki tkanki większej około 2 cm okręgu. Czy to oznaka na najgorsze ? Krwawienie bardzo małe , brak bólu.bardzo się martwi szkoda ja tak widzieć l. Poproszę o jakieś porady, opinie
 
Do góry