reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża - czy to poronienie?

moja zona ma krwawienie od dzisiaj południa,ud tydzień 5 ty. Oraz niestety widoczne było kawałki tkanki większej około 2 cm okręgu. Czy to oznaka na najgorsze ? Krwawienie bardzo małe , brak bólu.bardzo się martwi szkoda ja tak widzieć l. Poproszę o jakieś porady, opinie
Trudno powiedzieć, ze 100% pewnością, ale to może być poronienie. Jedźcie rano do szpitala.
 
reklama
moja zona ma krwawienie od dzisiaj południa, tydzień 5 ty. Oraz niestety widoczne było kawałki tkanki większej około 2 cm okręgu. Czy to oznaka na najgorsze ? Krwawienie bardzo małe , brak bólu.bardzo się martwi szkoda ja tak widzieć l. Poproszę o jakieś porady, opinie
Na to pytanie odpowie tylko lekarz po USG. Trzeba jechać na IP lub prywatnie do ginekologa. Ja niestety z krwawieniem mam tylko zle skojarzenia ( jestem po kilku poronieniach) ale wiem, że wiele kobiet krwawiło/ plamilo i było wszystko ok.
 
moja zona ma krwawienie od dzisiaj południa, tydzień 5 ty. Oraz niestety widoczne było kawałki tkanki większej około 2 cm okręgu. Czy to oznaka na najgorsze ? Krwawienie bardzo małe , brak bólu.bardzo się martwi szkoda ja tak widzieć l. Poproszę o jakieś porady, opinie
Niestety ale żona wczoraj poroniła , w szpitalu to potwierdzili. Dziękuje za pomoc. To pierwsza ciąża żony i bardzo ciężko to znosi czy nie zrobiliśmy czegoś złe czy to była nasza wina i jak temu zaradzić w przyszłości.
 
Niestety ale żona wczoraj poroniła , w szpitalu to potwierdzili. Dziękuje za pomoc. To pierwsza ciąża żony i bardzo ciężko to znosi czy nie zrobiliśmy czegoś złe czy to była nasza wina i jak temu zaradzić w przyszłości.
Przykro mi. Sama poroniłam 4 razy więc wiem jak to boli. Zwykle przyczyna jest genetyczna (spontaniczna wada , źle połączone chromosomy) i nie mamy na to wpływu. To niczyja wina - po prostu pech. Zwykle kolejna ciąża jest już zdrowa.
Jeśli sytuacja by się powtórzyła ( czego nie życzę ) to warto pogłębić diagnostykę immunologiczna, hormonalna i genetyczną . U mnie przyczyna strat okazała się immunologia. Po leczeniu 5 ciąża szczęśliwa🙂
 
Hard so no przykro Ze musiałaś aż 5 razy przez to przejść ale bardzo się ciesze ze 5ta się udała! Będę się modlić ze ta druga oby następna będzie udana. Ciężkie chwile ma żona bo nie może się pogodzić ale wiem ze przyjdzie niedługo następna ciąża .
 
Hard so no przykro Ze musiałaś aż 5 razy przez to przejść ale bardzo się ciesze ze 5ta się udała! Będę się modlić ze ta druga oby następna będzie udana. Ciężkie chwile ma żona bo nie może się pogodzić ale wiem ze przyjdzie niedługo następna ciąża .
Wiadomo, że to duża trauma i smutek. Na szczęście czas leczy rany. Jeśli coś było nie tak dobrze, że ciąża zakończyła się tak szybko. Im później tym gorzej niestety ...coś o tym wiem 😔Też trzymam kciuki by kolejna ciąża była ta szczęśliwa.
 
Do góry