reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża i zabarwiony śluz

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
7
Cześć!
No i mi się udało (w 4cyklu starań) ale teraz potrzebuje waszej porady, możliwe że po prostu nie potrzebnie się stresuje.
Aktualnie jestem 5 dni po (nie) spodziewanej miesiączce, ciąża potwierdzona kilkoma pozytywnymi testami w zeszłym tygodniu +
wczoraj zrobiłam też betaHCG po raz pierwszy - wynik 375 miU/ml
Wiem kiedy miałam owu, cykle miałam jak w zegarku więc podejrzewam że jestem w 4tc + 4 dni.
Jutro planuje iść na kolejną betę... ale
Wczoraj zauwazyłam na papierze, przy podcieraniu lekko zabarwiony na brązowo śluz. Było tego dosłownie kilka nitek. Ta akcja była jednorazowa - do tej pory się nie powtórzyło. No i oczywiście stres googluje i naczytałam się, że może to nie znaczyć nic, a może też być pierwszym objawem poronienia :O

Czy lecieć od razu do ginekologa? Czy spróbować zrobić jutro razem z betą progesteron i jeśli progesteron wyjdzie nisko dopiero wtedy lecieć na wizytę?
Poradźcie, to moja pierwsza ciąża, nie chce panikować i przesadzać.
 
reklama
Bardziej niepokojące było by, gdyby to była krew w zywym kolorze. Może to być stara krew. Ale każda taka sytuacja lepiej jeśli zostanie sprawdzona. Wizyta u gina albo IP była by najlepsza jeśli sytuacja się powtórzy.
 
Zbadaj sobie progesteron jeśli jest za niski wtedy ewentualnie do lekarza po receptę na sztuczny. Na usg nic nie będzie i tak widać więc nie wiem czy jest sens gnać na ip
 
Zbadaj przyrost bety i progesteron , ewentualnie tsh, i jak coś będzie nie tak do wtedy do lekarza , mi tez się zdarzyło plamienie ,u mnie właśnie niski progesteron , dostałam duphaston i luteine i było ok
 
Dziewczyny byłam na badaniach, mam już wyniki.
Progesteron 19,58 ng/ml jest chyba ok? (przypominam to 4 t +5d ciąży)
Zszokowała mnie beta, a raczej jej przyrost - po 48h mam aż 973 miU/ml.
Przyrost 165%! czy to jest ok?
 
reklama
Do góry