reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża, plamienia,gorączka,wysoka beta.

Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
10
Witam.Ciaza według ostatniej miesiączki 5 tygodni i 2 dni.Pani doktor jak spojrzałam na moją betę to stwierdziła że jest za wysoka.Wczoraj brązowe plamienia i gorączka 39,3 utrzymuje się do dzisiaj 38,9.Jak od początku ciąży bolały mnie piersi tak wstałam dzisiaj bez jakiegokolwiek bólu.Rano plamienia brązowe,po południu już różowe.Wizyta u lekarza USG. Dołączyłam zdjęcie Według USG pęcherzyk odpowiada 6 tydzień i 4 dni.czyli starszy o tydzień i 2 dni.Cos niby jest ale nie była w stanie stwierdzić czy to zarodek.Dostalam duphaston i jutro mam zrobić test na covid.Plamienia znowu brązowe.Czy coś będzie z tej mojej ciąży bo ja po tych plamieniach przestałam sobie robić już nadzieję.
IMG_20220816_202550.jpg
 
reklama
Trochę nie kumam czego czepia się lekarz. Myślalam, że nasz betę 100 tysięcy. Może to typ lekarza, który nie lubi robić nadziei. Teraz musisz się zajac zbijaniem gorączki i zdrowieniem a za jakieś 2 tyg USG powinno już być rozstrzygające. Plamienie i brak bólu piersi nie musi oznaczać poronienia, ale można też mieć książkowe objawy ciąży bez plamien i zatrzymana w rozwoju ciążę.
 
Betę miałam robiona w zeszły czwartek i wyszła 5427.Progesteronu nie robiłam
Zarodek widać zazwyczaj od bety wynoszącej 10000. Choć twój wynik jest z zeszłego czwartku, czyli 11.08, a usg jest z 16.08?
Na twoim miejscu zbadałabym jeszcze dodatkowo progesteron, może masz za niski poziom i dlatego występują plamienia.
Plamienia nie zawsze oznaczają, że to koniec. Życzę ci powrotu do zdrowia i żeby wszystko jakoś się ułożyło 🙏
 
Do góry