reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża plamienia

Dołączył(a)
14 Kwiecień 2016
Postów
11
Witam
W tamtym tygodniu zrobiłam test ciążowy który pokazał druga kreskę , później zrobiłam jeszcze 3 i wszystkie pozytywne . W poniedziałek byłam u lekarza który stwierdził wczesna ciążę ale tylko pi badaniu na fotelu , obecnie czekam na usg i wczoraj wieczorem dostałam lekkich plamien były jasno czerwone , dzisiaj rano to samo wiec wybrałam się do lekarza który przypisać mi duphaston i robimy beta hcg. Ale widzę ze teraz te plamienia to nie jest już jasna krew a raczej jakby brązowa. Czy któraś z was tak miała ? Jestem przerażona
 
reklama
Ja tak miałam . W 5 tyg więc dopiero jak się w ogóle dowiedziałam że jestem w ciąży. Ponoć zbyt mały poziom progesteronu i przepisali mi duphaston 3x1
a no i miałam przez tydzień odpoczywać . Po plamieniach miałam ok 2 dni takich fusów z kawy brązowych. Później wszystko było ok ;) Nie wysilaj się i nie dźwigaj ;)
 
Rielle ja to od razu wpadam w panikę, mam wrażenie jakby zaczął mi się okres ..boje się ze nie uda się utrzymać tej ciazy. A długie miałaś te plamienia ?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja od razu jak zobaczyłam plamienie "pobiegłam" do szpitala i zaalarmowałam 4 osoby :) Tak też mi się wydawało . Ja miałam takie jasne krwawienie przez całą dobę później te fusy. Ale od razu kazali mi wziąć 4 tabletki duphastonu a później 3 x dziennie . Po tygodniu byłam na kontroli i już nic nie było widać po plamieniach ;) no i do teraz jest wszystko ok ;)
 
Kochana ja od razu jak zobaczyłam plamienie "pobiegłam" do szpitala i zaalarmowałam 4 osoby :) Tak też mi się wydawało . Ja miałam takie jasne krwawienie przez całą dobę później te fusy. Ale od razu kazali mi wziąć 4 tabletki duphastonu a później 3 x dziennie . Po tygodniu byłam na kontroli i już nic nie było widać po plamieniach ;) no i do teraz jest wszystko ok ;)
Ja jak zobaczyłam krew to się rozplakałam, było bardzo późno wiec dzisiaj rano pobiegłam do swojego lekarza. Troszkę mnie uspokoiłaś, ale i tak straszna panikara ze mnie

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie duże krwawienie wystąpilo w 6 tyg ciąży, byłam w szpitalu i przepisali mi duphaston 3x1. Krwawienie ustąpiło ale nadal mam plamienia w kolorze toffi raz lżejsze raz mocniejsze. Lekarz kazał mi leżeć ale z tego tytułu że prowadzę własną działalność to nie mam kiedy odpoczywać i nie śpię tyle co powinnam. I dlatego te plamienia. Najlepiej odpoczywaj w domu i łykaj duphaston rano w południe i na wieczór. Ja juz jestem w 10tyg ciąży i narazie wszytsko ok, serduszko bije mojemu dzidziusiowi a ja za tydzień uporam się z moją pracą i będę sie byczyć do końca ciąży :-)
 
reklama
Ja przez tydzień bałam się iść do toalety żeby nic się nie stało ;) Ponoć takie krwawienia na początku zdarzają się bardzo często. Ale wiadomo dla nas to szok a lekarz stwierdzi że przecież nic takiego się nie stało ;) Odpoczywaj i będzie dobrze :)

Ja też z tego powodu "nudzę" się w domku :)
 
Do góry