reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża,tydzień do miesiączki bhcg

Dołączył(a)
8 Październik 2023
Postów
14
Hejka dziewczyny.
Czuję, że w tym cyklu się udało 🫣
Jakoś moja intuicja mi podpowiada że to będzie to. (Nie mam zaburzeń jakiś że pragnę za wszelką cenę być w ciąży, mam już dwójkę).
Od początku:
Ostatnia miesiączka 18.09.
Przytulanki były w dniach spodziewanej owulacji.
Na drugi dzień po stosunku pulsował mi przez chwilę prawy jajnik. Od tamtej pory ciągle towarzyszy mi dyskomfort typu ćmienie podbrzusza jak na miesiączkę tylko w dzień, w nocy ustępuje. Do tego jest mi ciągle zimno, czuję się jakoś inaczej mam wrażenie że częściej chodzę do toalety. Dzisiaj stałam i mi się w głowie zakręciło ni stąd ni zowąd.
Jutro będzie równe 7dni do miesiączki. Czy myślicie że mogę iść już na betę i będzie wiarygodna? Cykle mam 28/29dni. Jutro będzie 22dzien cyklu.
Czy ktoś robił betę tydzień przed terminem miesiączki i wszła pozytywna? Na pewno domowe testy nie wyjdą to wiem że za wcześnie a z krwi ?
Jestem bardzo bardzo ciekawa już czy moja intuicja mnie nie zawodzi i tak oszaleje chyba zaraz.
 
reklama
Ja mam takie objawy normalnie i bez ciązy 😂😂😂
Ja też :D Co miesiąc miałam PMS, więc w cyklu w którym się udało nie czułam żadnej różnicy, bo ból brzucha i piersi czułam zawsze, nawet mdłości się zdarzały - tyle że dzień przed terminem miesiączki tym razem test wyszedł dodatni. Kosmiczne mdłości, zmęczenie i potężny ból piersi itp. pojawiły się dopiero po jakimś czasie po dodatnim teście.
 
Odpowiadając na pytanie autorki - bhcg można zrobić najszybciej niby ok.8-10 dni po stosunku, ale w zasadzie to jeśli wyjdzie ujemny to nie oznacza, że ta ciąża potem nie wyjdzie, więc lepiej raczej poczekać i zrobić bliżej terminu spodziewanej miesiączki.
 
reklama
Jeżeli te objawy które opisujesz są ciążowe to test (nawet ten z moczu) już wyjdzie. Ale moim zdaniem to może być typowy pms. Poczekaj do terminu miesiączki skoro nie masz parcia (aczkolwiek z opisu wnioskuje, że jednak jest).
 
Do góry