reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża,tydzień do miesiączki bhcg

reklama
U mnie pozytywny test ciążowy wyszedł w 23 dniu cyklu, więc myślę, że możesz spróbować wykonać test 😊
Ten domowy z moczu o czułości 10 dzisiaj właśnie przed chwilą zrobiłam wyszedl negatywny. Dzisiaj jest 22 dzień cyklu.
Natomiast w drugiej ciąży jak byłam domowy test z moczu (nie wiedziałam wtedy że można zrobić z krwi) wyszedł mi dopiero dwa dni po spodziewanej miesiaczce. W dniu spodziewanej miesiączki negatywny a dwa dni później pozytywny.
No nic czekam, w piątek zrobię z krwi w laboratorium.
 
Jeżeli te objawy które opisujesz są ciążowe to test (nawet ten z moczu) już wyjdzie. Ale moim zdaniem to może być typowy pms. Poczekaj do terminu miesiączki skoro nie masz parcia (aczkolwiek z opisu wnioskuje, że jednak jest).
Objawy , które opisuję wiadomo że zarówno mogą wskazywać na pms jak i na ciążę. Ja znam swój organizm doskonale i to co opisuję nie jest u mnie typowe. Oczywiście mogę się mylić może akurat w tym cyklu mój organizm postanowił się zbuntować.
Nie mam parcia pod względem tego że dużo osób pragnie bardzo dziecko i nieraz działa u nich wyobraźnia i chęć żeby mieć objawy ciążowe i jak najszybciej wiedzieć o ciąży. U mnie nie tak to wygląda mam dwójkę dzieci. Z racji na wykonywanie pracy dość trudnej wolałabym wiedzieć jak najszybiej. Dzisiaj z porannego moczu 22szien cyklu, domowy test o czułości 10 negatyw. No nic czekam do piątku pójdę na betę jeżeli coś jest to będzie ona podwyższona bo zazwyczaj jest ona na poziomie 0,26.
 
Objawy , które opisuję wiadomo że zarówno mogą wskazywać na pms jak i na ciążę. Ja znam swój organizm doskonale i to co opisuję nie jest u mnie typowe. Oczywiście mogę się mylić może akurat w tym cyklu mój organizm postanowił się zbuntować.
Nie mam parcia pod względem tego że dużo osób pragnie bardzo dziecko i nieraz działa u nich wyobraźnia i chęć żeby mieć objawy ciążowe i jak najszybciej wiedzieć o ciąży. U mnie nie tak to wygląda mam dwójkę dzieci. Z racji na wykonywanie pracy dość trudnej wolałabym wiedzieć jak najszybiej. Dzisiaj z porannego moczu 22szien cyklu, domowy test o czułości 10 negatyw. No nic czekam do piątku pójdę na betę jeżeli coś jest to będzie ona podwyższona bo zazwyczaj jest ona na poziomie 0,26.
Wybacz, ale objawy pojawiające się dzień po stosunku to nie są objawy ciąży. Nawet w momencie, kiedy znasz swój organizm na wylot.
 
Żeby mieć objawy ciąży trzeba być w ciąży. Jeśli test jest negatywny to znaczy że objawy nie są ciążowe. Być może za kilka dni ciąża się pojawi, ale na ten moment jej nie ma a to co czujesz nie jest z nią związane.
 
Hejka dziewczyny.
Czuję, że w tym cyklu się udało 🫣
Jakoś moja intuicja mi podpowiada że to będzie to. (Nie mam zaburzeń jakiś że pragnę za wszelką cenę być w ciąży, mam już dwójkę).
Od początku:
Ostatnia miesiączka 18.09.
Przytulanki były w dniach spodziewanej owulacji.
Na drugi dzień po stosunku pulsował mi przez chwilę prawy jajnik. Od tamtej pory ciągle towarzyszy mi dyskomfort typu ćmienie podbrzusza jak na miesiączkę tylko w dzień, w nocy ustępuje. Do tego jest mi ciągle zimno, czuję się jakoś inaczej mam wrażenie że częściej chodzę do toalety. Dzisiaj stałam i mi się w głowie zakręciło ni stąd ni zowąd.
Jutro będzie równe 7dni do miesiączki. Czy myślicie że mogę iść już na betę i będzie wiarygodna? Cykle mam 28/29dni. Jutro będzie 22dzien cyklu.
Czy ktoś robił betę tydzień przed terminem miesiączki i wszła pozytywna? Na pewno domowe testy nie wyjdą to wiem że za wcześnie a z krwi ?
Jestem bardzo bardzo ciekawa już czy moja intuicja mnie nie zawodzi i tak oszaleje chyba zaraz.
Hej, ja robiłam badanie 6 dni przed miesiączka. BETA wyszła 46 😉 to był właśnie 22 dzień cyklu.
 
reklama
reklama
Do góry