reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Ciężko coś powiedzieć bo na dwoje babka wróżyła.
Ja niestety przy plamieniach zawsze miałam poronienia. Ale są tutaj dziewczyny co plamily i wszystko było dobrze. Tak wiec dopóki się samo nie wyklaruje to ciężko coś powiedzieć...
 
reklama
Ja plamiłam 3 razy. Pierwszy raz w 6 tc. Trwało to 1 dzień po przyjeździe na IP powiedzieli że ok że to normalne objawy ciąży. Potem 6w4d zostałam na odziale poronienie zagrażające plamiłam 4 dni brałam duphaston wyszłam ze szpitala bo plamienia ustały po czym jeden dzień normalnie i dwa dni po wyjściu ze szpitala znowu plamienie. Aktualnie 33tc :)
 
Hej, trafiłam do szpitala w 8tc z krwawieniem. 2 tygodnie wcześniej w 6 miałam plamienia i od tamtego czasu przyjmowałam leki na podtrzymanie. W szpitalu rozpoznanie ciąża zagrożona poronieniem, leżałam 4 dni na szczęście serduszko biło ale miałam się oszczędzać. Przeszłam na L4, leżałam do 16tc i tak długo przyjmowałam leki, dużo leków.. Dziś już 39tc I czekam na ten dzień. :) musisz być dobrej myśli, a beta nie zawsze wysoka, ważne że przyrasta tyle ile powinna :)
Powodzenia :) :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Mam taki problem, ponieważ jestem w ciazy. Trafiłam do szpitala z powodu małych plamien, okres miałam 28 czerwca więc ciąża powinna mieć ponad 7 tygodni. Na usg lekarze mówia ze jest to 5 tydzień i 3 dni. Mówią że mogłam zajsc w ciaze później, mam nieregularne cykle miesiączkowe i że to ciąża wczesna.
A więc dowiedziałam się że nie widać jeszcze zarodka, strasza mnie ze ciąża może się źle rozwijac i w końcu poronie. Wczoraj wyszłam do domu, ponieważ plamienia ustały, było w porządku, dostałam leki, leżałam, nic nie robilam. A dzisiaj znowu trafiłam do szpitala bo zobaczyłam że plamie i Pani doktor powiedziała żebym się nie cieszyła bo ta ciąża się nie rozwija, okropna i nieprzyjemna Pani doktor. Nie wiem czy to normalne, czy naprawdę coś jest nie tak? Każdy mówi co innego, jedni mówią że to za wcześnie i że będzie dobrze a drudzy że z ciążą jest źle. Jak to u was było?
A ja ci powiem że wszystko może być w porządku, mogła ci się owulacja przesunąć i mogłaś mieć dużo później owulację niż powinno, także nic nie przesądza , bądź dobrej myśli. Może za tydzień będzie już coś więcej widać na USG. Trzymam kciuki
 
Do góry