reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Nic mi nie więcej nie chcą powiedzieć jkak pytam mówia tylko wszystko w zła stronę, jedynie pielegarnika przyszła i powiedziała że może się przesunąć i zarodek moze się później pojawić.

Jutro idę do profesora, poleconego, bardzo dobry lekarz, wszystkiego się dowiem jak powinnam. Ty tylko powtarzali ze będzie źle. Beta rośnie po mału sobie.
ehhh co za gnojki. Naprawdę opieka szpitalna to jakiś skandal. Beta swoje dziecko swoje... Lekarz z pewnością powie ci coś wiecej, a nie tylko dobije.
 
reklama
Dziewczyny byłam u lekarza, i niestety zarodek jest ale tętna nie ma, jestem zalamana. Dostałam jutro skierowanie do szpitala, mają mi podać tabletki poronne...
Zastanawia mnie tylko jedno skoro miałam usg wczoraj i zarodka nie było widać, sama widziałam to usg i było pusto a dzisiaj na usg był zarodek ale serduszko nie bije, ja nie wiem co mam o tym myśleć. Tyle lekarzy mnie ogladalo i nic nie widzieli a dzisiaj się pojawił? Powiedział jeszcze mi nowość dzisiaj że mam krwiaka i, że od tego mogłam plamić.
 
Dziewczyny byłam u lekarza, i niestety zarodek jest ale tętna nie ma, jestem zalamana. Dostałam jutro skierowanie do szpitala, mają mi podać tabletki poronne...
Zastanawia mnie tylko jedno skoro miałam usg wczoraj i zarodka nie było widać, sama widziałam to usg i było pusto a dzisiaj na usg był zarodek ale serduszko nie bije, ja nie wiem co mam o tym myśleć. Tyle lekarzy mnie ogladalo i nic nie widzieli a dzisiaj się pojawił? Powiedział jeszcze mi nowość dzisiaj że mam krwiaka i, że od tego mogłam plamić.
Ale zmierzył zarodek ? Przecież nie zawsze od razu jest serduszko, ja w pierwszej ciąży w 6+6 dopiero słyszałam serce, a w drugiej już w 6+0. Proszę cię idź do niezależnego lekarza, powiedz mu kiedy miałaś miesiączkę, dodaj że różnie to bywa z jej regularnością. Może on wyda inne stanowisko. Nie mów o tym co inni lekarze ci mówili. Był tu przypadek dziewczyny, której nie pojawiał się zarodek, lekarze pomylili wyniki bety i podali jej środki poronne.
Skoro dzidzius się pojawił to trzeba o niego trochę powalczyć.
 
Ale zmierzył zarodek ? Przecież nie zawsze od razu jest serduszko, ja w pierwszej ciąży w 6+6 dopiero słyszałam serce, a w drugiej już w 6+0. Proszę cię idź do niezależnego lekarza, powiedz mu kiedy miałaś miesiączkę, dodaj że różnie to bywa z jej regularnością. Może on wyda inne stanowisko. Nie mów o tym co inni lekarze ci mówili. Był tu przypadek dziewczyny, której nie pojawiał się zarodek, lekarze pomylili wyniki bety i podali jej środki poronne.
Skoro dzidzius się pojawił to trzeba o niego trochę powalczyć.
Niby to bardzo dobry lekarz, nie jedna ciąże w rodzinie u mnie uratował, ale u mnie mógł się pomylic. Nic mi nie powiedział, tylko że ciąża się nie rozwija i że muszę iść do szpitala żeby podali mi tabletki poronne. Coś tam mówił że jakaś wada genetyczna może być, wspomniał że coś się odkleja ale kurde, w szpitalu o tym nic nie powiedzieli, zarodka nie było widać wczoraj nic a dzisiaj jest, a badalo mnie 4 lekarzy...
 
To usg z dzisiaj, wczorajszego nie mam, ale wczoraj była po prostu czarna plama bez niczego. Nawet mam na wypisie napisane brak zarodka.
 

Załączniki

  • IMG_20200825_200121.jpg
    IMG_20200825_200121.jpg
    832,4 KB · Wyświetleń: 136
A który to tydzień? Nie raz słyszałam I czytałam historie o tym że serduszko biło dopiero w 8 czy 9 Tc. Może ciąża jest wcześniejszą niż się wydaje.. Może zrób znowu betę, bo jak ona rośnie to jest szansa. Musiala by się zatrzymać albo zacząć spadać.. Baardzo trzymam kciuki✊✊
 
Hmm tylko tutaj też nie ma zarodka z tego co widzę ;/
No mi powiedział że jest ale bez tętna, na górze po lewej stronie coś się wy
A który to tydzień? Nie raz słyszałam I czytałam historie o tym że serduszko biło dopiero w 8 czy 9 Tc. Może ciąża jest wcześniejszą niż się wydaje.. Może zrób znowu betę, bo jak ona rośnie to jest szansa. Musiala by się zatrzymać albo zacząć spadać.. Baardzo trzymam kciuki✊✊
Piąty tydzień i 5 dni
 
reklama
Do góry